Надіслати
НОВИНУ
 
2/18/2020    П:1301 К:6
У Бедевлі знову перекривали дорогу: люди вимагали включити Бедевлянську ОТГ до Перспективного плану формування територіальних громад Закарпатської області
Сьогодні о 10.00 у селі Бедевля місцеві мешканці та жителі Біловарців вийшли на автошлях Мукачево-Рогатин поблизу залізничного переїзду, блокуючи рух транспортних засобів. Мітингувальники пропускають тільки автомобілі екстрених служб та водіїв з пасажирами, що прямують до лікарні.
Це вже друга акція протесту, яку проводять сельчани з вимогою включити Бедевлянську ОТГ до Проекту перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Закарпатської області. Минулого тижня бедевлянці та біловарчани вже проводили одногодинну акцію протесту, за результатами якої до керівництва Закарпатської ОДА для отримання відповіді щодо вимоги  перегляду Перспективного плану формування громад Закарпатської області в частині Тячівського району, взявши за основу бажання та можливості Бедевлянської територіальної громади. щодо включення Бедевлянської ОТГ до Перспективного плану було відправлено делегацію, що сформувалась з ініціативної групи та сільських голів Бедевлі та Біловарців. Однак зустріч делегатів з керівництвом області не увінчалась успіхом:  Бедевлянська ОТГ досі не включена до Перспективного плану формування громад Закарпатської області.

Мітингувальника зазначають, що блокуватимуть автошлях до тих пір, поки  керівництво області не дасть чіткої відповідь щодо включення Беделянської ОТГ до Перспективного плану.

Нагадаємо: у вересні минулого року громади сіл Бедевля та Біловарці прийняли відповідні рішення про добровільне об’єднання в Бедевлянську сільську територіальну громаду з центром у селі Бедевля, подано схвалені проекти рішень про добровільне об’єднання територіальних громад до Закарпатської обласної адміністрації для надання висновку щодо його відповідності Конституції та Законам України. А вже у жовтні Закарпатською обласною адміністрацією було надано позитивний висновок щодо об’єднання територіальних громад с. Бедевлянської та Біловарської сільських рад та направлено до Центральної виборчої комісії подання про проведення перших виборів в Бедевлянській об’єднаній громаді. Відповідне звернення Бедевлянська сільська рада вже адресувала керівництву Закарпатської ОДА, однак досі відповіді так і не отримала.Tyachiv.com.uaКоментарі (6)
Місний
2/18/2020 8:11:26 PM  |  IP: 194.39.227.***
Перекрили шановні і другі . ,але і пропускайте народ весь а не по лицям ..,в слідуючий раз розженемо Вас ,зрозуміло?
Валерія
2/18/2020 5:31:37 PM  |  IP: 95.133.238.***
Люди,зрозумійте уже нічого не змінити!В Києві прийняли рішення!Якщо хочете протестувати ,то ідіть паліть шини під Адміністрацію,або їдьте в Київ!Але не потрібно перекривати дорогу!Люди невинні в них теж є плани(робота)!Це не "Майдан"!
упирь
2/18/2020 3:48:42 PM  |  IP: 195.66.157.***
пак де поліція? де нацгвардія? Де моя свобода пересування? Хлопці полісмени, для вас роботи півгодини, мордов в асфальт і в автозак. Пак чого весь район має страдати іза 20 недочинитих
жор
2/18/2020 3:04:59 PM  |  IP: 194.39.227.***
Дебылі йобані
Вика
2/18/2020 2:24:31 PM  |  IP: 194.39.227.***


Сьогодні їхала з двома маленькими дітьми, до лікарні на власному авто, чекала в заторі, врешті поїхали додому..ніхто не хотів пропускати, люди ви совість маєте?? Чому задля вирішення ваших питань потрібно перекривати дорогу?! Вирішуйте свої проблеми у відповідних огранів не на дорозі!! Чому Люди повинні тратити свій день свій час і нерви задля вашого об`єднання , ви взагалі охреніли !!!!
Віталій Б.
2/18/2020 1:35:08 PM  |  IP: 82.207.88.***
з таких подібних дій в квітні 2014 році в Донецькій та Луганській областях почалася війна із закликом ПОЧУЙТЕ ДОНБАС! До речі влітку 2014 р. аналогічно жителі Бедевля перекривали дорогу із закликами зірвати з їх слів не законної другої хвилі мобілізаці. А наразі вони повісили національні та бойові прапори. Смішно і грішно! Так проблеми не вирішуються в 21 столітті!!!
P.S. При Кучмі та Януковичу ви усі давно асфальт лизали й при цьому дуже мало з пікетувальників було на Майдані де й треба шини палити.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi