Надіслати
НОВИНУ
 
2/14/2020    П:312 К:0
У Валентинів день дубівські наречені одружувались в рамках проекту «Кохання поза часом» (ФОТО)
Сьогодні, 14 лютого, у Дубівській селищній раді під звуки вальсу Мендельсона на фоні заквітчаної арки з сердечками уклали шлюб дубівчани – Володимир Ціпіньо та Ганна Цубера, яка після одруження взяла прізвище Ціпіньо. Церемонію розпису проводила секретар виконкому селищної ради Діана Михалчич.
Свято проходило у оригінальній та романтичній атмосфері, яку створили працівники селищної ради з нагоди Дня святого Валентина та в рамках проекту Міністерства юстиції «Кохання поза часом».


Після церемонії вже новоспечені молодята мали можливість сфотографуватися на згадку у спеціально облаштованій тематичній фотозоні.

За словами секретаря виконкому Діани Михалчич, така акція відбувається вперше.

– Завдяки проекту «Кохання поза часом», ми хотіли створити для закоханих, які вирішили одружитися саме в День св. Валентина, особливу атмосферу. Щоб їхня церемонія одруження відповідала сьогоднішньому святу і була не схожа на традиційні церемонії, які відбуваються в інші дні. Адже шлюб у День закоханих – двічі особливе свято, а тому має залишитися одним із найкрасивіших і найприємніших спогадів у їх житті, – каже Діана Михалчич.Tyachiv.com.ua


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi