Надіслати
НОВИНУ
 
1/29/2020    П:147 К:0
Неймовірна краса: засніжені гори – у об’єктові Траяна Мустяце (ФОТО)
Днями дубівчанин, музикант та мандрівник Траян Мустяце розмістив на своїй Фейсбук-сторінці пост про нинішню роботу телевежі Красна та опублікував панорами засніжених карпатських гір, які відкриваються з телевежі.
"Це село Красна, на Закарпатті. Станція важкодоступна з дуже непростим маршрутом. Тут майже ніколи не буває людей, тим паче узимку. Наколо засніжені Карпати, морозний Свидовець, поруч кіт і тиша. І так 2 тижні, сам.

Цього разу станція була зовсім іншою. Через того, що в Україні відмовляються від аналогове телебачення, на телевежі вимкнена апаратура, що відповідала за нього. Тепер тут тиша і спустошеність.

З дитинства пам’ятаю той затишний гул апаратури, який був тільки тут і більше ніде у світі; у апаратних завжди тепло, світилося та блимало купа різнокольорових індикаторів та лампочок, і серед диких Карпат це відчувалося дуже по своєму. Так було завжди і навіть не уявлялося, що цьому гулу та лампочкам щось може завадити.

Зараз вежа ніби відімкнена від апаратів життєпостачання. Ніби викинутий морем остов найбільшого кита світу, який ворушать хвилі з піском..
Холодно.

Коли піднімаються не часті гості, персонал чи заблукають туристи, то це завжди купа мокрого одягу та взуття. Його вішали позаду стійок з апаратурою, бо від них дуло теплом і речі швиденько висихали. В гірських умовах це був дуже цінний локальний лайфхак).

Цього дня вже мав їхати у Львів, але тато подзвонив і сказав, що невдало впав, коли ніс воду і треба винести ліки, дуже боліла спина.
…2 тижні сам у горах.

Місія була виконана, з обезболюючим тато вже міг без болі сміятися, а інколи і трошки чихнути.

Добувши зміну, тато зумів спуститися і піти на ренген. Виявилося, що зламані два ребра. Лікуємось.

Та вже поїхав займатися улюбленими справами.

Ця купа світлин із пасмурного тодішнього світанку та заходу на станції. Тому ракурси схожі інколи, та за енергетикою інші.

Спробую передати атмосферу станції,» - пише на сторінці Фейсбук Траян Мустяце.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi