Надіслати
НОВИНУ
 
1/23/2020    П:115 К:0
Дубівська школярка стала призеркою обласної олімпіади з російської мови та літератури
На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти триває третій, обласний, етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, в яких беруть участь юні інтелектуали району. Вони гідно захищають честь своїх шкіл, демонструючи хороші знання та займаючи призові місця.
Так, гордістю Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. стала дев’ятикласниця Юлія Носа, яка на обласній олімпіаді з російської мови та літератури  виборола диплом ІІ ступеню (вчитель – Г.В.Носа).

Як розповіла заступник директора школи Василина Холодян, обдарована учениця бере участь та перемагає в багатьох шкільних олімпіадах. Нещодавно дівчина здобула ІІ місце на районній олімпіаді з англійської мови (вчитель – М.Ю.Ціпіньо), також ІІ місце здобула на районному змаганні юних знавців історії (вчитель – О.І.Мадар), а диплом ІІІ ступеня – на районній олімпіаді  з української мови та літератури (вчитель – О.Ф.Цубера). Юлія Носа має ІІ місце на районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Медицина» (вчитель – В.М.Сойма) та ІІ місце – у секція «Мистецтвознавство» (вчитель – П.М.Цубера).

Варто додати, що школярка не тільки успішно навчається, а ще співає, малює та захоплюється фотографією. Тогоріч дівчина здобула призове місце на обласному конкурсі юних фотографів.

З вибором майбутньої професії талановита учениця поки що не визначилась. Мріє стати лікарем або журналістом.  Бажаємо успіхів юній розумниці.
Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi