Надіслати
НОВИНУ
 
1/20/2020    П:627 К:0
Від дівчинки, що два тижні перебуває у Дубівській лікарні, рідна мати не відмовляється
Днями соцмережу Фейсбук сколихнула історія про покинуту маленьку дівчинку, яка вже два тижні перебуває у дитячому відділенні КНП «Дубівська лікарня». Так, 9 січня до дитячого відділення КНП «Дубівська лікарня» було доставлено на обстеження дворічну дівчинку Ангелінку. І не тому, що крихітка хвора, а через те, що дитина тимчасово опинилася без нагляду дорослих.
Як вдалось з’ясувати, того дня на лінію «102» зателефонував мешканець Дубового та повідомив, що знайома жінка залишила тимчасово у нього свою малолітню дівчинку, однак через те, що він інвалід, то доглядати за дитиною не може. Відтак, поліцейські виїхали на виклик та доправили на обстеження до Дубівської лікарні дитину.

Як розповіли медики, поступила дівчинка до лікарні у задовільному стані. Хоч і була брудною та не одягнута за сезоном, однак цілком здорова. Відтак, дитину влаштували до лікарні на тимчасове перебування.

Разом з тим, поліцейські встановили особу матері дитини та з’ясували обставини, за яких дівчинку було залишено на чужу людину. Поліцейські поспілкувались з матір’ю покинутої дитини та з’ясували, що вона мала намір тільки тимчасово залишити її на знайомого. Так, перебуваючи на 7 місяці вагітності, через погіршення стану здоров’я була змушена звернутись до медиків Дубіської лікарні. Оскільки, виховує дитину сама, то, гадаючи, що візит до лікарів займе всього кілька годин, залишила доньку на знайомого. Однак медики наполягли на негайній госпіталізації пацієнтки до Тячівської РЛ.  Там жінка передчасно народила другу дитину, а через ускладнення під час пологів залишилось у закладі на лікування.


Поліцейські зазначають, що через неналежне виконання батьківських обов’язків жінку притягнуто до адміністративної відповідальності, однак мова не йде про позбавлення її батьківських прав, поки що жінці дано випробувальний термін. Тож за тим, як у подальшому жінка буде вести догляд за неповнолітньою донькою, стежитимуть поліцейські та соціальна служба.

З першого ж дня цієї історії справою неповнолітньої займається й служба у справах дітей РДА. 

Як повідомила начальник служби у справах дітей РДА Віра Сасин, від дитини громадянка Н. не має наміру відмовлятися і  забрати дівчинку з лікарні планує, як тільки випишеться з пологового відділення.

Наразі розглядається ще один варіант: аби дитину з лікарні забрали близькі родичі жінки. Зголосилась узяти тимчасово до себе дівчинку рідна тітка – сестра громадянки Н. Якщо соціальна служба з’ясує, що тітка може забезпечити племінниці нормальні умови перебування, то дитину віддадуть їй до повного одужання рідної матері.

Долею маленької Ангелінки щиро перейнялись й небайдужі місцеві мешканці. Чи не щодня дубівчани навідуються до дитини у лікарню, приносять їй речі першої необхідності та іграшки. Не обділена вона увагою й медиків та матерів маленьких пацієнтів. Наразі всі намагаються допомогти та підтримати крихітку.
 

Tyachiv.com.ua

Фото – з соцмережі

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi