Надіслати
НОВИНУ
 
1/16/2020    П:164 К:0
Для відновлення гідротехнічних споруд на Тячівщині та Рахівщині потрібно 92,7 мільйонів
Представники депутатської групи «Довіра», до якої входять народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват зустрілися з Прем’єром Гончаруком.
Про зустріч на своїй сторінці у мережі фейсбук розповів народний депутат Василь Петьовка: «Вчора у стінах Кабміну відбулася робоча зустріч представників депутатської групи "Довіра" з Прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

Разом з колегами - нардепами із Закарпаття підняли ряд важливих питань, які стосуються фінансування програми розвитку регіону українських Карпат на наступні два роки, реконструкції та будівництва нових міжнародних пунктів пропуску на кордоні з ЄС, ремонту доріг, фінансування протипаводкових програм тощо.


Для мене як для депутата-мажоритарника з 72 округу останнє питання є вкрай важливим, оскільки після проходження сумнозвісних паводків потреба у коштах на відновлення гідротехнічних споруд у Рахівському та Тячівському районах складає 92,7 мільйонів гривень. 

Для забезпечення виконання програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса на території наших районів маємо потребу у виділенні ще 70,2 мільйонів гривень.

Нагадаю, що раніше мною було ініційовано зустріч в Закарпатскій ОДА щодо вирішення питання розчищення русел закарпатських річок.


Дякую колегам з депутатської групи "Довіра", зокрема, представникам нашої області - Валерію Лунченку та Роберту Горвату за активну роботу у вирішенні піднятих питань!»


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi