Надіслати
НОВИНУ
 
1/14/2020    П:1231 К:0
У Тячеві відбувся конкурс «Вертеп-2020» та фестиваль «Червене вино» (ФОТО)
14 січня, на старий Новий рік, у Тячеві відбувся традиційний районний огляд-конкурс вертепів та колядницьких колективів «Вертеп-2020» та фестиваль «Червене вино».
Феєричне зимове дійство розпочалося урочистою ходою учасників свята від міської ради до площі Поштової, які співали колядки та закликали глядачів на площу.

Зі сцени гостей огляду-конкурсу привітали в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець та начальник відділу культури РДА Василь Гудак. До вітань долучився помічник народного депутата Василя Петьовки Михайло Штефко, який передав усім присутнім щирі побажання добра, успіхів і наснаги і зазначив, що переможці цінні подарунки отримали за сприяння народного депутата. Відтак, поки комісія визначала найкращі ароматні напої, представлені на фестивалі «Червене вино», увагою глядачів заволоділи самобутні колядницькі гурти та оригінальні вертепи з різних куточків багатонаціональної Тячівщини.

Колядники вразили різноманітністю репертуару, адже кожен колектив виконував як загальновідомі колядки, так і притаманні окремим місцевостям чи селам, а також колоритним вбранням, оздобленим калаталами, чудернацькими масками. 

Загалом, концертна програма складалася з майже двох десятків номерів і тривала увесь день.

В результаті, визначили переможців та призерів огляду-конкурсу. Серед колядницьких колективів третього місця удостоїлись учні Нересницької ДШМ (керівник Дарія Дьолог), другого – гурт «Бренд душі» с.Біловарці (керівник Володимир Брай) і першого – колектив Тячівської ДШМ (керівник Андрій Іващук).

З-поміж вертепних груп третє місце присудили колядникам будинку культури с.Бедевля, друге –колективу Буштинської ДШМ і перше – неперевершеному вертепу сільського клубу Тарасівки.

В номінації «Різдвяний малюнок» перше місце зайняли учні відділу образотворчого мистецтва Тячівської ДШМ, друге – Дубівської і третє – Углянської ДШМ.

Серед виноробів перше місце посіла Тамара Рекіта з тернова, друге – Ірина Роман з руського Поля і третє – Наталія Михалчич з Калин.

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
 


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi