Надіслати
НОВИНУ
 
1/9/2020    П:104 К:0
Повідомлення про проведення громадських слухань під час розроблення містобудівної документації
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 11.02.2020 року о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
- детального плану території земельної ділянки площею 0,1000 га в місті Тячів по вулиці Нересенській, 52, з визначенням функціонального призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;

- детального плану території земельної ділянки площею 0,023 га в місті Тячів по вулиці Армійській, 19, з визначенням функціонального призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови;

- детального плану території  земельної ділянки площею 0,4017 га в місті Тячів по вулиці Лазівській, 34, з визначенням функціонального призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;

- детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту міста Тячів урочища «Варош-Вейг» площею 0,1922 га, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
 
Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.

Ознайомлення з місто­бу­ді­вною документацією, тек­сто­вими та  графічними ма­теріа­лами у відповідному по­рядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в ро­бочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адре­сою: вул. Шев­ченка, 2 (каб. 8).

Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 10.02.2020 року за ад­ресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, на­дані після встановленого строку, не розглядаються.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi