Надіслати
НОВИНУ
 
1/8/2020    П:302 К:0
Напередодні Різдва закарпатські митники вилучили спортивне харчування на суму понад 300 тис грн, приховане у тайниках (ФОТО)
Українець повертався з Угорщини і проходив митне оформлення та контроль на митному посту «Тиса» по каналу «зелений коридор».
Митники виявили приховане від митного контролю спортивне харчування виробленого в основному у Великобританії, зокрема 480 пігулок вітамінів, 795 упаковок гелю енергетичного, 45 протеїнових батончиків, 20 банок протеїнової добавки, 437 пакетів порошкоподібної речовини розфасованої у паперові пакетики білого кольору.

Спортивне харчування було приховане в конструктивних порожнинах під капотом автомобіля та у шині, яка була поміщена у нішу для запасного колеса під днищем транспортного засобу.

Вартість вилучених товарів потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта, вартість «MERCEDES-BENZ SPRINTER 315 CDI» становить 303 183 грн.

Громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ, а саме обладнаних та пристосованих конструктивних ємностей (порожнин), з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, транспортний засіб та спортивне харчування вилучено, інформує Закарпатська митниця Держмитслужби.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi