Надіслати
НОВИНУ
 
1/2/2020    П:112 К:0
Медики «швидкої»: на Тячівщині Новий рік пройшов без ексцесів
Новорічні свята - особливий період у році, якого чекають з нетерпінням. Однак не всі можуть відсвяткувати його у теплій, домашній атмосфері, адже декому доводиться у святкові дні працювати, зокрема, мова йде про працівників екстрених служб – медиків «швидкої» та поліцейських.
Як повідомила начальник ЗТЦЕМД Тячівського району Ірина Тиводар, у новорічну ніч у Тячеві, як зазвичай, чергувала одна бригада «швидкої» і 14 бригад екстреної допомоги у населених пунктах району.

У останній день 2019 року та перший 2020 року медики «швидкої» зареєстрували 116 викликів, з них – 12 у Тячеві. Більше 10 викликів також було зафіксовано в Углі, Буштині та Нижній Апші. Через отримані травми, гіпертонічний кризи, інсульт, алкогольне отруєння та високої температури потребували госпіталізації 18 осіб, з них 5 мешканців райцентру. Відповідно пацієнтів було доставлено до  травматологічного та терапевтичного відділень Тячівської РЛ №1.

Ірина Тиводар зазначає, загалом, святкування Нового року у районі пройшло без надзвичайних ситуацій. Хоча був зафіксований випадок, коли під час запалення феєрверків мешканець Буштина отримав незначні травми. На щастя, потерпілий госпіталізації не потребував. Тож закликає громадян бути вкрай обачними з піротехнічними засобами, адже нерідко вони стають причиною нещасних випадків. 


Tyachiv.com.uaКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число