Надіслати
НОВИНУ
 
12/5/2019    П:132 К:0
Благодійників Закарпаття запрошують до участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна”
Благодійників області запрошують до участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна” – загальнонаціональному проекті з відзначення в українському суспільному просторі кращих благодійників та благодійних ініціатив, старт якого було оголошено в жовтні 2019 року.
Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем в період з 1 січня по 31 грудня 2019 року.

Переможців конкурсу „Благодійна Україна – 2019” визначатимуть у 24 номінаціях, за якими буде проводитись відбір. У кожній з конкурсних номінацій визначатиметься по три лауреати, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2020 року у м.Київ.

Організатором та засновником конкурсу є Асоціація благодійників України, яка щорічно, при підготовці та проведенні конкурсу, традиційно співпрацює з державними органами влади.

Ознайомитись з детальними умовами конкурсу та оформити заявку учасника можна на офіційному сайті конкурсу: http://blagoukraine.org.

Кінцевий термін подання заявок для участі в Національному конкурсі „Благодійна Україна – 2019” – 1 березня 2020 року (включно).
Консультації про умови конкурсу можна отримати за телефоном (067) 164-04-11 або надіславши запит на електронну адресу: konkurs.blago@gmail.com.”

 


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi