Надіслати
НОВИНУ
 
11/27/2019    П:608 К:0
Руськополівська школа долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» (ФОТО)
Сьогодні, 27 листопада 2019 року, головним спеціалістом юридичного відділу апарату виконкому Тячівської міської ради Тиводар М.В. та головним спеціалістом відділу «Дубівське бюро правової допомоги» Когут Д.Д. в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» прочитано лекцію для учнів Руськополівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Вчимося спілкуватися без агресії».
Спеціалісти пояснили дітям, що таке домашнє насильство та в яких формах воно може проявлятися, поговорили на тему булінгу в закладах освіти.

Учням роздали анкети для діагностики проблеми насильства в школі та сім’ї, а також буклети з інформацією як розпізнати насильство, які заходи можуть застосовуватися до кривдників та зазначення контактів органів, до яких можуть звертатися постраждалі особи.


Педагогічні працівники та учні Руськополівської ЗОШ також долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»: у фойє школи розмістили інформаційні матеріали, тематичні малюнки дітей та символічний стенд з відбитками рук школярів.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi