Надіслати
НОВИНУ
 
11/22/2019    П:110 К:0
Жінки-поліцейські взяли участь у заході «Успішна жінка Закарпаття» (ФОТО)
Співробітники Головного управління Національної поліції Закарпаття та Управління забезпечення прав людини взяли участь у семінарі-тренінгу, організованому для жінок, які шукають роботу та бажають реалізувати себе у суспільстві.
Сьогодні, 21 листопада, працівники Головного управління Нацполіції в Закарпатській області та Уповноважена голови Національної поліції із забезпечення прав в краї активно долучились до проекту організованому департаментом соціального захисту населення обласної держадміністрації.

Співпраця державних органів з міжнародними організаціями відкрила багато можливостей для активних жінок Закарпаття - через тренінги, проекти, грантові програми та інші заходи реалізувати свої задуми та ідеї.

Уповноважена голови Національної поліції із забезпечення прав людини в Закарпатській області Тетяна Щерба розповіла закарпаткам про особливості роботи жінки-поліцейської, щоденні складнощі та переваги служби.

Головний спеціаліст сектору психологічного забезпечення ГУНП в Закарпатській області майор поліції Віолетта Колісник поділилася своїм секретом успіху: «Якщо ти хочеш бути конкурентоспроможним і тим паче корисним, потрібно постійно навчатися і опановувати щось нове. Служба в поліції – це не тільки щоденна кропітка робота, а й шанс постійно вдосконалюватись, отримувати нові знання, розвиватися як особистість і йти в ногу з часом».


Також на заході мова йшла про гендерну рівність в Україні, забезпечення прав жінок на усіх рівнях суспільства. Під час семінару жінкам надавались консультації щодо питань дискримінації та захисту своїх прав, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi