Надіслати
НОВИНУ
 
11/14/2019    П:136 К:0
Відбулося друге засідання позачергової сесії Тячівської міськради (ФОТО)
Сьогодні, 14 листопада, відбулося друге пленарне засідання 34-ї, позачергової сесії Тячівської міської ради сьомого скликання. Роботою сесії керував Тячівський міський голова Іван Ковач.
З-поміж питань, які виносилися на порядок денний, найперше, депутати прийняли низку технічних рішень, зокрема, про утворення відділу комунального майна Тячівської міської ради, внесли зміни до Положення про фінансовий відділ міськради. З інформацією стосовно цих питань виступила керуюча справами, секретар виконкому Тячівської міської ради Ольга Решетар.

Затим начальник відділу освіти міськради Станіслав Дерен поінформував присутніх про перспективи та процедуру створення опорної школи у Тячівській ОТГ, що передбачено освітньої реформою. Для визначення майбутнього опорного закладу буде проведено конкурс між закладами середньої освіти. Це потягне за собою зміни у мережі навчальних закладів. Обговоривши питання, депутати підтримали рішення про створення опорної школи, затвердили умови проведення конкурсу для визначення опорного закладу та склад конкурсної комісії.

Наступним рішенням сесії депутати передали будівлю в с.Округла по вул.Шкільній, яку викупили для Округлянської ЗОШ І-ІІ ст., в оперативне управління відділу освіти міськради та санітарні автомобілі «Рено Дастер» для сільських амбулаторій – в управління НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Тячівської міської ради».

Крім цього, народні обранці ухвалили рішення щодо утворення вуличного комітету кварталу індивідуальної житлової забудови «Елевен» в м. Тячів, затвердили містобудівну документацію.

Також обговорили та внесли зміни до цьогорічного бюджету Тячівської ОТГ, виділивши кошти на актуальні потреби громади. Зокрема, 100 тис. грн. – на програму медикаментозного забезпечення хворих, яким проводиться замісне діалізне лікування, 500 тис. грн. – на будівництво лінії вуличного освітлення в с.Чорна Вода, 50 тис. грн. – на проектно-кошторисну документацію будівництва вуличного освітлення вул.Лазівська (частково), Вербова, Вишнева, Березова, Липова, Тополева в м.Тячів, 120 тис. грн. – на придбання інвентарю для спортзалу та поточний ремонт із заміною з частковою заміною системи водопостачання Руськополівської ЗОШ І-ІІІ ст., 200 тис. грн. – на поточні ремонти Руськополівського ДНЗ №2, ще 150 тис. грн. спрямували на оплату за електроенергію в освітніх закладах.

Відтак дали дозвіл міськраді на організацію співпраці з містом Спішська Нова Вес (Словаччина) та громадській організації «Учасників революції гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» – на встановлення меморіальної дошки «Пам’яті Карпатських Січовиків» по вул.Партизанській, біля зруйнованого мосту через р.Тиса.

Насамкінець розглянули земельні питання.  


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
 
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi