Надіслати
НОВИНУ
 
11/2/2019    П:172 К:0
Склад Закарпатської митниці ДФС поповнився трьома автівками
Напередодні, на митному посту «Малий Березний» працівники Закарпатської митниці ДФС припинили три спроби переміщення автомобілів в Україну «FORD VONDEO», «WOLKSWAGEN GOLF», «GEEP GRAND CHEROKEE» з фальсифікованими документами.

В’їжджаючи вУкраїну, як підставу для переміщення автомобілів з польською реєстрацією,громадяни Словаччини надали свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів тадоручення на право користування.Однак, в ходіпроведення перевірки правомірності переміщення через державний кордонавтомобілів, у працівників митниці виникли підозри щодо оригінальності дорученьна право користування транспортними засобами. Відтак за результатами проведениханалітично-пошукових та додатково перевірочних заходів було встановлено, щоподані митним органам доручення є підробленими.

Таким чиномгромадяни, подали працівникам митниці документи, що містять неправдивівідомості, а саме фальсифіковані доручення на право користування транспортнимизасобами. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченихчастиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразібезпосередні предмети порушення митних правил – автомобілі «FORD VONDEO»,«WOLKSWAGEN GOLF», «GEEP GRAND CHEROKEE» вилучено до рішення суду.

Закарпатськамитниця ДФС
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi