Надіслати
НОВИНУ
 
10/24/2019    П:256 К:0
Відбулося засідання позачергової сесії Тячівської міської ради
24 жовтня під керівництвом міського голови Івана Ковача відбулося перше пленарне засідання 34-ї позачергової сесії Тячівської міської ради сьомого скликання. На порядку денному були актуальні питання, які потребували невідкладного розгляду.
Так, із доповіддю про підсумки виконання бюджету Тячівської міської ради за дев’ять місяців 2019 року та. виступила начальник фінансового відділу міськради Оксана Рішко. Зокрема, зазначила, що за зазначений період бюджет ОТГ в цілому виконано на 104,6%. Понад план надійшло 6 млн 871,1 тис. грн. Відтак депутати затвердили звіт про виконання бюджету.

Відтак прийняли програму надання пільг окремим категоріям громадян, що проживають на території Тячівської ОТГ, з оплати послуг зв’язку. Як пояснив начальник Тячівського УСЗН Василь Бонка, йдеться про учасників ІІ Світової війни, вдів загиблих на війні, учасників АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій та ряду інших. Таких громадян у Тячівській ОТГ 85.

Затим депутати міськради внесли зміни та доповнення до «Програми розвитку та вдосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах міста Тячів, сіл Тячівка, Лази, Округла, Руське Поле на 2018-2020 роки». Таким чином, до переліку пільгових категорій дітей, що навчаються у 1 – 4 класах і безкоштовно харчуватимуться, додали дітей з багатодітних сімей, дітей-інвалідів з дитинства, дітей з сімей, батьки яких є інвалідами І та ІІ груп, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, та дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах.

Ще одна зміна – реалізацію цієї Програми здійснюватиме відділ освіти Тячівської міської ради, який щорічно встановлює вартість харчування на одну дитину на день, виходячи із затверджених норм харчування та виділених бюджетних коштів на ці цілі.

Крім цього, зміни й доповнення були внесені до Програми забезпечення державної безпеки та покращення матеріально-технічної бази Тячівського МРВ УСБУ в Закарпатській області на 2018-2020 роки.

Також депутати внесли зміни до бюджету Тячівської міської ради на 2019 рік, виділивши кошти на першочергові потреби громади, затвердили Положення про опікунську раду та склад опікунської ради при виконавчому комітеті Тячівської міської ради, затвердили містобудівну документацію, розглянули низку земельних питань.

Про окремі рішення, прийняті на сесії, – у наступних публікаціях.


Tyachiv.com.ua 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi