Надіслати
НОВИНУ
 
10/20/2019    П:1377 К:0
Через неякісний ремонт дороги у Тернові звернулись до поліції
Цими днями у ефірі ТРК "М-студіо" був сюжет про неякісний ремонт доріг у Тернові, наразі департамент інфраструктури та автодоріг загального користування ОДА звернулись до поліції та Тячівської РДА. Після втручання ОДА почали усувати дефекти

Жителі с. Терново скаржаться: на вулиці Лесі Українки зробили неякісний ремонт дороги. Під впливом дощів і стічних вод дорожнє полотно почало нищитися.

За рахунок сільської ради було завезено щебінь для відновлення дороги, проте через брак коштів ремонт все ж не розпочали.
Ремонтом займалася фірма з Вінничини. За словами її представників, проектом не були передбачені бордюри.Місцеві жителі сподіваються, що відповідальні за ремонт дороги відгукнуться, адже асфальт продовжує руйнуватися і є аварійно-небезпечним.

Після того, як журналісти надали справі розголосу, а в Департаменті інраструктури, розвитку  та утримання автодоріг краю звернулмись до поліції - підрядники почали усувати недоліки  - про це розповів начальник департаменту у дописі в мережі фейсбукНевже підряників усувати недоліки можна змусити лише таким шляхом? Питання очевидне


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi