Надіслати
НОВИНУ
 
9/25/2019    П:335 К:0
Вільховецька громада про свої здобутки (ВІДЕО)
Вільховецька ОТГ – перша сільська об’єднана громада у Закарпатті, яка утворилася чотири роки тому. До складу ОТГ увійшли 3 сільські ради і 6 населених пунктів.
Вільховецька об’єднана громада – одна з перших, утворених на Закарпатті. Наразі по праву вважається найуспішнішою. Громада кардинально відрізняється від інших населених пунктів: тут ідеальні дороги, заклади медицини, освіти, центр надання послуг. Такому рівню розвитку сіл, що входять до ОТГ, позаздрять і найбільші міста. Починали ж одними з перших, у 2015-му, і вже наступного року перейшли на прямі міжбюджетні відносини

У громаді ще до відкриття ЦНАПУ запрацював відділ державної реєстрації, відділ архітектури та містобудування та відділ державного архітектурно-будівельного контролю. ЦНАП Вільховецької ОТГ розпочав роботу з виготовлення закордонних та українських паспортів з початку жовтня 2018 року. Станом на 20 вересня 2019 року у ЦНАПі видано 660 українських та 3600 закордонних паспортів. Причому закордонний паспорт тут можуть оформити не лише мешканці ОТГ.

На облаштування Центру було витрачено 600 тис. грн. з місцевого бюджету, але ці витрати вже окупаються, але головне, що громадяни отримують послуги на місці – хваляться громаді. Після того, як ЦНАП буде укомплектовано необхідним інвентарем, а це має бути до початку жовтня, відбудеться його офіційне відкриття.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi