Надіслати
НОВИНУ
 
9/10/2019    П:1097 К:0
Нересницька екстренна медична допомога отримала сучасний автомобіль (ФОТО)
Станція швидкої медичної допомоги у Тячівському районі працює в режимі цілодобового чергування і готовності до надання екстерної медичної допомоги населенню. Саме тому питання забезпечення найнеобхіднішими транспортними засобами та відповідним обладнанням є дуже важливим для якісного надання послуг.
Сьогодні ж, за участі  в. о. голови Тячівської державної адміністрації Михайла Полажинця, депутата обласної ради Василя Дем’янчука, та волонтера Віталія Богдана, відбулася  передача   автомобіля швидкої допомоги для Нересницької екстренної медичної допомоги.

Присутніми також були сільський голова Василь Гасинець, головний лікар Нересницької лікарні Степан Бедевельський, начальник станції екстреної медичної допомоги Тячівського району Ірина Тиводар та інші.

Даний автомобіль швидкої допомоги марки Volkswagen наданий благодійниками з Норвегії через Закарпатський обласний благодійний фонд «Дім Милосердя».

За словами головного лікаря  Степана Бедевельського, потреба в придбанні   автомобіля існувала вже давно, так як була необхідність у транспортуванні тяжкохворих, адже старий автомобіль своє уже відпрацював.


Ключі та документи від автомобіля вручили в. о. голови державної адміністрації Михайло Полажинець та обласний депутат Василь Дем’янчук начальнику станції екстреної медичної допомоги Тячівського району Ірині Тиводар, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi