Надіслати
НОВИНУ
 
9/10/2019    П:501 К:1
У Вільховецькій ОТГ на Закарпатті відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)
Досвід інклюзії у Європі сягає 50 років, в Україні - 10, а Вільховецька ОТГ, впроваджуючи стандарти Європи, створила у себе Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр цьогріч.
Інклюзивно-ресурсний центр - це система послуг для забезпечити права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років на здобуття дошкільної та загальної середньої та профтехосвіти освіти, незалежно від своїх фізичних чи психологічних особливостей.

Вперше інклюзію 50 літ тому впровадили в Італії, там відмовилися від спецшкіл, аби кожна дитина мала право жити у сім’ї і не бути ізольованою від суспільства і своїх однолітків. Україна взяла за приклад досвід Швеції, де держава створює умови для розвитку дітей з особливими потребами, шляхом надання державної субвенції та забезпечує створення середовища для такої дитини у звичайних умовах, надаючи асистента вчителя.


Вільховецька сільська рада виділила для інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) приміщення у колишньому Будинку культури. Там були проведені ремонтні роботи та створено сучасні умови для розвитку дітей. Коштом державної субвенції приміщення оснащене сертифікованими меблями та дидактичними матеріалами. В інклюзивно-ресурсному центрі працюють логопед, психолог, дефектолог, реабілітолог.Інклюзивно-ресурсний центр веде реєстр фахівців, які можуть бути залучені для допомоги особам після 18 років.

Шляхом конкурсного відбору на посаду директора ІРЦ була призначена Євгенія Богаченко - випускниця Кам’янець-Подільського університету ім. Івана Огієнка, де вона здобула відповідну кваліфікацію, інформує Закарпатське РВ АМУ.Коментарі (1)
Ярослав
9/10/2019 2:29:55 PM  |  IP: 37.54.141.***
Молодці!

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi