Надіслати
НОВИНУ
 
8/24/2019    П:171 К:0
Школу в Нижній Апші на Тячівщині оновили перед навчальним роком (ВІДЕО)
В цьому році першокласники, що навчатимуться в Нижньоапшанській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів, зможуть похизуватись новинками. За допомогою державного фінансування і батьківського комітету оновили парти, стільці, дошки і зробили якісні ремонти в класах.

Напередодні першого дзвінка активно готуються до навчального процесу по всім школам Закарпаття. Так і керівництво Нижньоапшанської школи готує класні приміщення до прийому дітей. Директор Юрій Ботош запевняє – готовність майже стовідсоткова.

В цьому році держава виділила гроші на частковий ремонт приміщень загального користування – в їдальні можна побачити нові зручні столи і стільці для дітей, ще очікує ремонту спортзал та коридори.

Не пройшла повз і готовність шкільного приладдя – старі двомісні парти та стільці замінили зручними одномісними. Вони і антисколіозні, і є можливість відрегулювати висоту. Закупили і додаткову електротехніку – комп’ютери , принтери, інтерактивні дошки. Все для зручного навчання дітей

Не обійшлось і без негативних моментів – школа велика, розрахована 850 учнів, та фінансування все ж неповноцінне. Частково підлатати чи зробити повноцінний ремонт – зовсім різні речі, хоча й роблять все можливе.

Та найбільша гордість Юрія Ботоша – зона відпочинку. Каже, зробив її своїми силами, сам привозив лавочки, плиту для підлоги, приклав чимало зусиль. Сподівається, що на цьому розвиток школи не зупиниться і кожного наступного року навчальний заклад буде дивувати дітей ще чимось новеньким.


Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi