Надіслати
НОВИНУ
 
8/22/2019    П:352 К:0
У Красній відновлюють берегоукріплення, які роками руйнувало паводками
Кошти для відбудови протипаводкових берегоукріплень надійшли з ДФРР. Фінансування здійснюється після звернень до уряду народного депутата Василя Петьовки

Кілька років сильні паводки в селі Красна на Тячівщині руйнують берегоукріплення, разом з тим не дають змоги ремонтувати асфальтну дорогу, що проходить біля річки. Після паводку 2015 року дамба там була майже повністю зруйнована. Після експертизи і зафіксованого акту про необхідність реконструкції берегоукріплень почалась підготовка до їх відновлення.

Згідно з проектом, для укріплення берегів було заплановано улаштування кам’яної призми, укріплення правого берега негабаритним каменем і розчистка русла від наносів. Ремонт берегоукріплень розподілили по ділянкам – №1, №2 і ще одна у присілку Підчос. Підрядники, які виграли торги, почали роботу одразу після завершення тендеру, не зважаючи на те, що ще не було виділено коштів.

Із депутатськими запитами виділити кошти на ці потреби до урядовців звернувся народний депутат Василь Петьовка. І тоді з Державного фонду регіонального розвитку виділили 10 з 14 необхідних на ремонт мільйонів. Решту фінансували з місцевого бюджету.

Нагадаємо :  після звернень народного депутата Василя Петьовки  за кошти  державного фонду регіонального розвитку здійснюється  берегоукріплення правого берега р.Тересва на ділянці №1 в с.Красна (Реконструкція). Тячівського району:

– період реалізації – 2018-2019 рр.  Всього передбачено коштів: 7 млн. 252 тис. 081 грн., з них коштів ДФРР - 5 млн 058 тис 885 грн. , коштів місцевого бюджету - 2 млн. 193 тис. 196 грн.  

Берегоукріплення правого берега р.Тересва на ділянці №2 в с.Красна (Реконструкція) Тячівського району:

– період реалізації –2018-2019 рр., всього передбачено  коштів 7 млн. 704 тис. 083 грн. , з них коштів ДФРР - 5 млн. 102 тис. 366 грн. , коштів місцевого бюджету - 2 млн. 601 тис. 717 грн.
На початок серпня ділянка №2 вже завершена, майже доробили і ділянку №1. Сільський голова Марія Носа зауважує: «На даному етапі мова йде про те, що дамби завершили будувати, і треба будувати дороги».

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi