Надіслати
НОВИНУ
 
8/13/2019    П:97 К:0
На Закарпатті стартує традиційний юнацький турнір з футболу на честь Андрія Гаваші
13 серпня на Закарпатті стартує вже шостий традиційний Міжнародний юнацький турнір на честь знаного вихованця місцевого футболу Андрія Гаваші, який в 1959–1960 роках виступав за київське «Динамо» та запрошувався до складу збірної СРСР. У лютому він відсвяткував 80-річчя.
Традиційно на турнірі грають команди вікових категорій U-17 та U-15, для яких це чудова можливість підготуватися до нового сезону в ДЮФЛУ.

У 2019-му, відповідно, гратимуть юнаки 2003 та 2005 років народження. Тільки «Шахтар» до категорії U-17 заявив команду 2004 року народження (U-16), але вони – двократні чемпіони України.

У цій же віковій групі гратиме «Динамо» – чемпіон України 2017 року і віце-чемпіон 2018-го. Але в 2019-м кияни виступили дуже невдало, посіли лише 7-е місце в фінальному турнірі. На Закарпатті має відбутися один з етапів роботи над помилками.

Варто відзначити і деяких інших учасників, які виступали у фінальних турнірах чемпіонатів ДЮФЛУ.

У категорії U-17 – УФК Дніпро (5-е місце в 2018-му, 8-е в 2019-му), ОК ім. І.Піддубного (8-е місце в 2017-му), «Зміна-Оболонь» (5-е місце в 2019-му).

У категорії U-15 – «Шахтар» (1-е місце в 2019-му), «Дніпро» (5-е місце в 2019-му), «Металург» (7-е місце в 2019-му).

Зіграють також місцеві команди – СДЮСШОР (Ужгород), «Мункач» (Мукачево), «Зінедін» (Ужгородський район).

З-за кордону до Закарпаття завітають угорські «Варда» (Кішварда) та футбольна академія Йозефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза).


Розклад матчів. U-15

Група A


«Шахтар» (Донецьк), «Спартакус» (Ніредьгаза, Угорщина), ДЮСШ-15 (Київ), «Чорноморець» (Одеса).

13 серпня, 16:30

«Шахтар» – «Чорноморець». Кам’яниця («Камелот»).
«Спартакус» – ДЮСШ-15. Ужгород («Автомобіліст»).


14 серпня, 10:00

ДЮСШ-15 – «Шахтар». Кам’яниця («Камелот»).
«Чорноморець» – «Спартакус». Ужгород («Автомобіліст»).


15 серпня, 11:30

«Спартакус» – «Шахтар». Ужгород («Автомобіліст»).
ДЮСШ-15 – «Чорноморець». Ужгород («Авангард», друге поле).

Група B

«Дніпро», «Металург» (Запоріжжя), СДЮСШОР (Ужгород), «Металіст 1925» (Харків).

13 серпня, 16:30

«Дніпро» – «Металіст 1925». Ужгород («Авангард», друге поле).
«Металург» – СДЮСШОР. Ужгород («Спартак»).

14 серпня, 10:00

СДЮСШОР – «Дніпро». Ужгород («Спартак»).
«Металіст 1925» – «Металург». Ужгород («Авангард», друге поле).

15 серпня, 10:00

«Дніпро» – «Металург». Ужгород («Авангард», друге поле).
СДЮСШОР – «Металіст 1925». Ужгород («Спартак»).

Група C

ОК ім. І.Піддубного (Київ), «Варда» (Кішварда, Угорщина), «Мункач» (Мукачево), «Карпати» (Львів).

13 серпня, 16:30

ОК ім. І.Піддубного – «Карпати». Мукачево («Харчовик»).
«Варда» – «Мункач». Середнє (селищний стадіон).

14 серпня, 10:00

«Мункач» – ОК ім. І.Піддубного. Середнє (селищний стадіон).

14 серпня, 11:30

«Карпати» – «Варда». Середнє (селищний стадіон).

15 серпня, 10:00

ОК ім. І.Піддубного – «Варда». Середнє (селищний стадіон).
«Мункач» – «Карпати». Мукачево («Харчовик»).

По завершенні групового турніру: 16 серпня – вихідний день (семінар для тренерів), 17 серпня – стикові матчі, 18 серпня – фінальні матчі.

Розклад матчів. U-17

Група A

«Шахтар U-16» (Донецьк), СДЮСШОР (Ужгород), «Спартакус» (Ніредьгаза, Угорщина), «Арсенал» (Київ).

13 серпня, 18:00

«Шахтар U-16» – «Арсенал». Кам’яниця («Камелот»).
СДЮСШОР – «Спартакус». Ужгород («Спартак»).

14 серпня, 18:00

«Спартакус» – «Шахтар U-16». Кам’яниця («Камелот»).
«Арсенал» – СДЮСШОР. Ужгород («Спартак»).

15 серпня, 18:00

СДЮСШОР – «Шахтар U-16». Ужгород («Спартак»).
«Спартакус» – «Арсенал». Ужгород («Авангард», друге поле).

Група B

«Динамо» (Київ), «Варда» (Кішварда, Угорщина), ДЮСШ-15 (Київ), УФК (Дніпро).

13 серпня, 18:00

«Динамо» – УФК. Ужгород («Автомобіліст»).
«Варда» – ДЮСШ-15. Ужгород («Авангард», третє поле).

14 серпня, 18:00

ДЮСШ-15 – «Динамо». Ужгород («Автомобіліст»).
УФК – «Варда». Середнє (селищний стадіон).

15 серпня, 18:00

«Динамо» – «Варда». Ужгород («Автомобіліст»).
ДЮСШ-15 – УФК. Ужгород («Авангард», третє поле).

Група C

«Зміна-Оболонь» (Київ), «Мункач» (Мукачево), УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район), ОК ім. І.Піддубного (Київ).

13 серпня, 18:00

«Зміна-Оболонь» – ОК ім. І.Піддубного (Київ). Ужгород («Авангард», друге поле).
«Мункач» – «Зінедін». Середнє (селищний стадіон).

14 серпня, 18:00

«Зінедін» – «Зміна-Оболонь». Ужгород («Авангард», друге поле).
ОК ім. І.Піддубного (Київ) – «Мункач». Мукачево («Харчовик»).

15 серпня, 16:30

«Зінедін» – ОК ім. І.Піддубного (Київ). Середнє (селищний стадіон).

15 серпня, 18:00

«Мункач» – «Зміна-Оболонь». Середнє (селищний стадіон).

По завершенні групового турніру: 16 серпня – вихідний день (семінар для тренерів), 17 серпня – стикові матчі, 18 серпня – фінальні матчі.

Історична довідка:

Турнір на честь Андрія Гаваші вигравали такі команди: ДЮСШ-15 Київ (2014 – U-17), «Динамо» Київ (2014 – U-15, 2015 – U-17 та U-15), ОК ім. І.Піддубного Київ (2016 – U-17), «Шахтар» Донецьк (2016 – U-15, 2017 – U-17 та U-15, 2018 – U-15), «Карпати» Львів (2018 – U-17).

Андрій Кудирко



Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi