Надіслати
НОВИНУ
 
8/9/2019    П:227 К:0
Дубівчани – неодноразові призери обласних змагань «Сила духу»
Більше чотирьох років тому на базі Тячівського відділення виконавчої дирекції ФССНВ було сформовано команду з підопічних фонду, які щорічно беруть участь у Всеукраїнській спартакіаді серед потерпілих на виробництві «Сила духу» і неодноразова ставали її призерами.
Основний склад команди – це дубівчани, які у минулому отримали виробничу травму, працюючи на ЗВВО. Капітаном команди обрано також  дубівчанина Юрія Івановича Лукача. З ним й ведемо розмову про те, як створювалася команда та яких успіхів досягли спортсмени, беручи участь у спартакіаді.

Юрію Івановичу, розкажіть, будь ласка, як було створено команду та хто був ініціатором?

Впродовж кількох років колишній директор фонду В.П.Візичканич (на жаль, нині покійний) мав намір зорганізувати підопічних для участі у спартакіаді, однак втілити задум було складно, оскільки не було бажаючих. Та все ж, залучивши до цього процесу мене  та спеціаліста Д.Ю. Гаджегу, зумів зібрати команду любителів спорту. Тоді  зголосились брати участь у змаганнях семеро осіб. А я став капітаном команди. У 2016 році ми у супроводі директора фонду В.П. Візичканича вперше поїхали на відбірні обласні змагання, що проходили у м. Ужгород у рамках  ІV Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Чим запам’ятались команді ці змагання?

Організація спартакіади була на професійному рівні. Самі завдання були не надто складними й у багатьох категоріях нашим хлопцям вдалось навіть здобути перші місця. Так, принесли команді перше місце представник з Вонігова (на фото зліва) у змаганні з піднімання гирі; Я.М.Медвідь – шахи, І.А.Магула -  гирьовий спорт (важка категорія), Ю.І.Магула (на жаль, нині покійний) – армспорт, І.Ю.Руснак здобув перше і друге місця у бомбаскет (у положенні сидячи і стоячи), а тячівець І.Думник – перше та друге місця у змаганні  з дартсу. Загалом, ми завоювали шість золотих медалей, дві срібні та одну бронзову. Однак у загальнокомандній першості вибороли 2 місце. Хоча ми були лідерами практично з  усіх категорій, та через те, що у команді не було жінок, судді зняли частину балів.

З тих пір берете участь щорічно у спартакіаді?

Так, і у наступному 2017 році команда їздила на змагання. Склад команди було дещо змінено та доповнено. Команду  успішно представили підопічні фонду, які здобули призові місця у таких видах спорту: армспорт – перше місце Юрій Лукач, гирьовий спорт – перші місця здобули  Петро Галац та Іван Магула, шахи – перше місце Ярослав Медвідь, настільний теніс – перше місце  Василь Цубера, дартс – друге місце Олександр Штерцел, армспорт +90 кг – друге місце Юрій Магула, бомбаскет – третє місце (у положенні стоячи та сидячи) – Юрій Лукач, армспорт +90 кг – третє місце Іван Магула. А переможці  індивідуальних змагань – Ю.І.Лукач та І.І.Магула (на фото) представляли область у фінальному етапі Всеукраїнської спартакіади, який проходив у м. Одеса.

Чим відзначились спортсмени у 2018 році?

Відрадно, що з кожним роком кількість спортсменів у команді зростала. Так, у 2018 році до її складу увійшли вже дев’ять учасників, більшість з них дубівчани. Тоді разом з командою до Ужгорода їздили й представники фонду. Ось фото з тієї спартакіади ( зліва направо) – начальник управління, спортсмени Ю.І.Лукач, В.І.Арович, Ігор Думнич, І.І.Магула, Ю.І.Магула (нині покійний), В.М.Цубера, спеціаліст фонду Д.Ю.Гаджега, внизу – Н.Фаловська, І.І.Цубера, І.І.Цубера, В.М.Федак. Нам вдалося тоді здобути третє місце у області.

Розкажіть про результати дубівських спортсменів у цьогорічних змаганнях.

- Цьогоріч відбірні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання відбулись в Ужгороді, на базі однієї з шкіл. Учасники змагались у шести видах спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи. Тячівське відділення представили Юрій Лукач, Марія Бердар, Василь Федак, Михайло Цубера, Ярослав Медвідь, Іван Магула, Василь Цубера, Юрій Магула та Василина Цубера з  Дубового.

У командному заліку перше місце посіла команда Свалявського відділення, друге – Тячівського, третє – Мукачівського.

Переможці були нагороджені медалями, кубками та грамотами, які вручав виконувач обов’язків начальника  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Фонду Ігор Сегляник.

Переможці в особистих змаганнях, серед яких й дубівчани Василь Цубера та Михайло Цубера, представлятимуть  область у фінальному етапі Всеукраїнської спартакіади, який відбудеться 18-20 вересня на базі спортивного комплексу «Юність» у місті Ужгороді.

Ваша команда  й надалі братиме участь у спартакіаді?

- Безперечно, тим більше, якщо неохоче у перші роки формувалась команда, то зараз навпаки – учасники заздалегідь повідомляють про бажання брати участь у спартакіаді. Вдалось також залучити й жінок-учасниць. Радує, що серед підопічних фонду проявився жвавий інтерес до цього спортивного заходу, який згуртовує всіх нас дає та можливість частіше бачитись і з користю проводити час. Немала заслуга у цьому керівництва Тячівського відділення виконавчої дирекції ФССНВ, яке всіляко заохочує та стимулює до заняття спортом.Матеріал опрацювала Л.Білак для Tyachiv.com.ua
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi