Надіслати
НОВИНУ
 
8/9/2019    П:508 К:0
Мешканець Тячівщини отримав судовий вирок за ухилення від призову
5 серпня Тячівський районний суд розглянув обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України «Ухилення від призову на строкову військову службу».
Військовозобов’язаний, перебуваючи на військовому обліку у Тячівському райвійськкоматі, у зв`язку із призовом на строкову військову службу у Збройні Сили України, будучи визнаним комісією придатним до проходження служби та отримавши повістку  про явку на 26 квітня 2019 року для відправки до ЗСУ, умисно вчинив дії щодо ухилення від призову на строкову військову службу. Того ж дня призовника відправили до Закарпатського ОВК, звідки він утік.

В ході досудового розслідування було укладено угоду з прокурором, яку суд підтримав. Сторони погодилися на призначення покарання винному у виді  двох років обмеження волі, зі звільненням від відбування призначеного покарання із визначенням іспитового строку тривалістю 1 рік та покладенням передбачених законом обов’язків.


Tyachiv.com.uaКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi