Надіслати
НОВИНУ
 
8/8/2019    П:257 К:0
У Закарпатській ОДА обговорювали проблемні питання деревообробної та лісозаготівельної галузей краю
7 серпня голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко, перший заступник голови ОДА Іван Дуран та радник голови облдержадміністрації Сергій Гайдай зустрілися з підприємцями – членами ГО «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща» (Тячівський район), а також ветеранами АТО.
Голова Асоціації Василь Шимків від імені підприємців розповів, що деревообробні підприємства району працюють згідно закону, купують деревину на відкритих аукціонах, створюють робочі місця, належним чином сплачують заробітну плату і податки до бюджету. Водночас, останнім часом проти лісозаготівельників і деревообробників у деяких ЗМІ та соцмережах розгорнуто справжню кампанію з дискредитації працівників галузі, які, мовляв, нічого не роблять, а тільки крадуть ліси Карпат. За надуманими справами проходять безпідставні перевірки правоохоронними органами.

Радник голови ОДА С. Гайдай зауважив, що Президент України поставив завдання навести лад у лісовій галузі Закарпаття, припинити незаконну вирубку дерев, практику суцільних рубок під виглядом санітарних. Мова в жодному разі не йде про зупинку роботи деревообробних підприємств. Тому тим, хто працює в рамках закону, боятися нічого.

Свої зауваження висловили й присутні на зустрічі активісти – ветерани АТО. Було сказано, що вони поважають роботу підприємців, не бажають знищення підприємств, які створюють робочі місця і платять податки. Позиція ветеранів – змінилася влада, тож має бути все чесно і прозоро, аби клерки не набивали собі кишені грошима з краденого лісу. Долучитися до наведення порядку мають й правоохоронці області.

Найближчим часом голова облдержадміністрації планує об’їхати райони області. Навідатися пообіцяв і на Тячівщину, аби поспілкуватися з людьми і на власні очі побачити проблеми регіону, інформує прес-служба ОДА.
Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi