Надіслати
НОВИНУ
 
8/2/2019    П:355 К:0
Сьогодні у Тячеві проходитиме фестиваль "З країни в Україну"
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, на сьогоднішньому фестивалі Ви і Ваші діти можете навчитися багато технік народного ремесла:
МІСТЕЧКО МАЙСТРІВ

14:00 - 18:00

Воскова свічка

Без свічок у нашому житті не обходиться жодне свято. А робити їх можна своїми руками, до того ж різними способами! З нашою майстринею ви зануритеся у медові пахощі світу свічникарства, зробите і прикрасите власну свічечку!

Ткацтво з бісеру

Пробували колись плести з бісеру? А ткати? А в певних регіонах майстрині поєднали ці дві чудові техніки, щоб швидко і красиво творити ґердани — візерунчасті нагрудні прикраси. Наша майстриня радо навчить вас цьому ремеслу і разом ви створите чудовий браслет!

Кулони-обереги

У традиційних орнаментах криється велика сила. Нанесіть їх на дерев’яну заготовку і зробіть кулон-оберіг для себе чи близької людини!
Вибійка

Не тільки вишивкою можна прикрасити тканину — візерунки можна нане-сти ще й за допомогою спеціальних дерев’яних дощечок фарбами для тканин. Детальніше з цією технікою вас ознайомить наш майстер, і разом ви прикрасите еко-торбу.

Малярство на склі

Одна з найзагадковіших технік живопису — зворотній живопис на склі. На Західній Україні таку техніку використовували для виготовлення образів святих. Опануймо її разом! Змінімо кут бачення світу!

Лялька-мотанка

Традиційна українська забавка, оберіг. Має сотні варіацій і ще більше секретів! Завітайте до нашої майстрині і зануртеся у магічний світ творення ляльок!

Писанка

В усьому світі одним з основних символів української культури є традиційна воскова писанка. Творення писанок — одночасно і мистецтво, і магія! Цікавою є і сама техніка: пишучи по яйцю воском, ми фактично малюємо не кольором, а його відсутністю! Дізнайтеся усі таємниці цього ремесла разом із нашою майстринею!»

Яворівський розпис дерев’яних іграшок

Найщасливіша пора — дитинство! До виготовлення дитячих іграшок завжди ставилися з особливим трепетом, адже, розмальовуючи іграшку, ми тво-римо казковий світ для дитини!»

Ліплення з глини

Створення фантазійних героїв за допо-могою поєднань різних технік. Розпис керамічних тарілочок в традиційному стилі
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi