Надіслати
НОВИНУ
 
8/1/2019    П:600 К:0
Родині молодого закарпатця, який потрапив в аварію в Чехії, потрібна допомога (ВІДЕО)
Наслідки страшної аварії в Чехії, коли поїзд зіштовхнувся з мікроавтобусом, і дотепер викликають сльози в сім’ї Шнайдерів. Мати розповідає, що чекали приїзд сина ще в четвер, та лише після вихідних їм зателефонував родич з Чехії і передав страшну звістку – син попав в лікарню.

Зараз його стан не кращий. Пошкоджена голова, зламані ключиця, рука та ребра, і навіть майбутню працездатність почок та печінки врачі не обіцяють. І хоча, як зауважує лікар, після наданої першої допомоги здоров’я не погіршується, та і на покращення ситуація поки курс не бере.

Точну вартість лікування з`ясувати не вдалося. Лише за вже надані послуги екстреної медичної допомоги виставили рахунок в 12 тисяч доларів. І транспортування сина додому в правильних умовах коштує близько 6 тисяч. Мати каже – без допомоги вона ніяк не впорається.

До допомоги долучився і благодійний фонд, будуть збирати пожертви в спеціальні скриньки. Кажуть, іноді вдається зібрати до 300 тисяч. Не залишились осторонь знайомі та близькі, та цього не вистачить. Наталя просить допомоги. Хто скільки може – відправляти на її рахунок.

КАРТКА ПРИВАТБАНКУ 5168 7426 0033 1114 (Отримувач Шнайдер Наталя)
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ МАТЕРІ: +380661420713


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi