Надіслати
НОВИНУ
 
7/12/2019    П:2188 К:0
Народний депутат Василь Петьовка отримав грамоту та ювілейну медаль від Митрополита Марка – Архієпископа Хустського та Виноградівського
12 липня - Свято верховних апостолів Петра і Павла традиційно на Закарпатті святкують особливо. Урочистими є Богослужіння у цей день храмах на честь Святих Апостолів Петра і Павла.
Святковою сьогодні була Літургія у Свято-Петро-Павлівському храмі в с. Кіреші (м. Хуст).  Богослужіння до храмового свята у Кірешах очолив митрополит Марк – архієпископ Хустський та Виноградівський.  В цей день тут зібралися сотні вірян, аби помолитися та віддати хвалу Богу. Гарною традицією храмових свят на Закарпатті є відзначення тих, хто добрими справами найбільше підтримує та допомагає церкві.

Під час Богослужіння Митрополит Марк вручив особливі нагороди мирянам. Грамотою та ювілейною медаллю «в благословення за старанні труди» митрополит Марк  - архієпископ Хустський та Виноградівський нагородив і  народного депутата України Василя Петьовку.

Хустська єпархія УПЦ була заснована 1994 році, до неї входять Виноградівський, МІжгірський, Рахівський, Тячівський та Хустський райони Закарпатської області. У 2019 році Хустська єпархія УПЦ відзначає ювілейні 25 років.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi