Надіслати
НОВИНУ
 
7/11/2019    П:417 К:1
Мітингувальники розблокувати дорогу у Ганичах (ДОПОВНЕНО)
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua сьогодні, липня, біля 8-ї год ранку близько сотні людей перекрили дорогу обласного значення Бедевля - Усть-Чорна. Місцеві вимагали негайного капремонту дороги, адже востаннє його тут робили майже 30 років тому.
Протестувальники, які перекрили дорогу Бедевля-Усть-Чорна у Ганичах, розблокували рух автотранспорту. Вони вирішили відкрити рух після того, як поспілкувалися з сільським головою, який переказав обіцянку районного керівництва: ремонт дорожнього покриття у селі буде проведено у понеділок-вівторок наступного тижня.

Сьогодні близько 8 години ранку у селі Ганичі, поблизу школи,  місцеві мешканці перекрили автодорогу обласного значення Бедевля-Усть-Чорна. Люди вимагали негайно відновити дорожні ремонтні роботи  у межах населеного пункту. Оскільки розпочатий кілька  тижнів тому поточний ремонт шляху було передчасно припинено через брак коштів, а із запланованих 7 кілометрів дорожники відремонтували лише 600 метрів. Як пояснив сільський голова Анатолій Фіцай, 200 тис грн., які виділили з районного бюджету на поточний ремонт, не вистачило. Адже дорожнє покриття у селі у вкрай занедбаному стані, крім того, є відрізок між Ганичами та Нересницею, який потребує капітального ремонту. А тим часом, техніку з бригадою дорожників перекинуто вже у інших населений пункт. Тож обурені селяни вдалися до блокування автошляху.

Акція протесту тривала майже 9 годин, екстрені служби мітингувальники пропускали, як і автівки з хворими та дітьми. Інші учасники дорожнього руху, зокрема, великі вантажні автівки були змушені чекати у заторах. Щоправда, деякі легкові автомобілі об’їжджали мітинг побічними грунтовами шляхами.


За весь цей час вимоги та прохання протестуючих районній владі переказував  сільський голова Анатолій Фіцай через телефонний зв'язок. Про результати переговорів з керівництво РДА Анатолій Васильович щораз доповідав громаді.

Спочатку люди очікували на приїзд представника районної влади, згодом – мав приїхати підрядник. Однак до мітингувальників так і не прибули ні представники влади, ні дорожньої служби.

Вже надвечір, близько 17 години, сільський голова Анатолій Фіцай вийшов до людей з повідомленням, що районна влада пообіцяла вже наступного тижня, у вівторок або середу, продовжити незавершений  поточний ремонт дороги у межах села, а дорогу між Ганичами та Нересницею, де стан дорожнього покриття найгірший, за можливості, буде капітально відремонтовано.

Місцеві мешканці погодилися на умови, однак застерегли, якщо обіцянку районна влада не виконає, то перекривати вулицю будуть знову.

Як зауважив Анатолій Васильович, сьогоднішній мітинг – це вже друга спроба мешканців села відстояти свої інтереси. Подібну, однак коротшу за тривалістю, акцію з перекриттям дороги люди проводити минулого тижня. Тоді районне керівництво також через сільського голову обіцяло ганичівцям, що ремонт дороги у межах села буде відновлено 10  липня. Однак цього так і не було виконано, тож люди провели черговий мітинг.


Tyachiv.com.ua


Коментарі (1)
Михайло
7/13/2019 8:44:11 AM  |  IP: 46.201.120.***
Люди мітингують, влада не ремонтує, а до райполіклініки не доїхав я, непричетний і невинуватий. Неправда, що пропускали хворих, я показував кардіограму і пояснював, що їду в райполіклініку робити ЕХО-кардіограму. Не пустили.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi