Надіслати
НОВИНУ
 
6/24/2019    П:248 К:0
Юні тенісисти з Тячівщини здобули призові місця на змаганнях за Першість області серед команд ДЮСШ (ФОТО)
Минулими вихідними учні відділення тенісу Тячівської районної ДЮСШ прийняли участь у Першості області серед команд ДЮСШ, які проходили на кортах спорткомплексу «Юність» в м. Ужгороді.
Такі змагання є показником якості роботи школи, відділень, тренерів на обласному рівні, адже залікові очки, які нараховуються за місця з 1-го по 10-е, підсумовуються  і на підставі них в кінці року підводяться загальнообласні результати конкурсу по спортивно-масовій роботі   серед районних і міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл Закарпаття.

Знову, що вже стало приємною традицією, успішно виступили юні тячівці, на рахунку яких три перших місця, три других та чотири третіх і, як наслідок, – заслужене перше загально-командне місце!

Хочеться подякувати всім двадцяти нашим учням, які, незважаючи на спеку,  продемонструвавши якісний теніс і волю до перемоги, стали переможцями  загально-командної  першості і здобули  багато залікових очків для рідної школи.

Готували до змагань учнів Тячівської районної ДЮСШ тренери К.Е. Мечей, Г.З. Белені та В.Ю. Павлишинець.В.Павлишинець, старший тренер відділення тенісу Тячівської районної ДЮСШ


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi