Надіслати
НОВИНУ
 
4/26/2019    П:357 К:0
У Тячеві відбувся тенісний турнір 2-ї категорії Федерації тенісу України (ФОТО)
«Відкрита першість Тячівської ДЮСШ з тенісу» - саме під такою назвою 22-25 квітня відбувся турнір 2-ї категорії Федерації тенісу України в м.Тячів. 101 один учасник з Миколаєва, Львова , Луцька, Тернополя, Хмельницького, Чернівців, Івано-Франківська, Трускавця, Стрия, Ужгорода, Берегова, Виноградова, Хуста та Тячева виборювали першість у трьох вікових підгрупах у юнаків і дівчат: до 10, 12 і 14 років.
Чудова весняна погода, чітка організація змагань під керівництвом головного судді В.В. Деяка, тенісна база Тячівської ДЮСШ, яка є  однією з кращих в Україні,  посприяли тому, що всі учасники турніру змогли проявити свої найкращі технічні і фізичні можливості, а  матчі проходили цікаво і видовищно.

 Втішили виступи  тячівців  Ігора Шишмарьова, Дарини  Глібчук і Анастасії Григоренко,  на рахунку яких  4 перших місця в одиночному та парному розрядах!

Зрослу майстерність і якість гри продемонстрували наші учні Валерія Гегедиш, Яна Дербак, Вікторія Сюч, Даніелла Ерди, Юрій Зизень, Любомир Куцин, Артур Гепп, Михайло Бокоч, Іван Герич та інші… Готували юних тячівських тенісистів до змагань тренери К.Е. Мечей, Г.З. Белені і В.Ю. Павлишинець.

 В церемонії  нагородження переможців і призерів змагань прийняли   участь  Тячівський міський голова  І.І.Ковач та директор Тячівської районної ДЮСШ В.І. Варга, ,які  привітали учасників і вручили  їм  заслужені нагороди.В.Павлишинець,  директор турніру, ст. тренер відділення тенісу Тячівської  ДЮСШ

 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi