Надіслати
НОВИНУ
 
3/29/2019    П:542 К:3
У Тереблі сусіди не можуть поділити свердловину (ВІДЕО)
Це пан Василь зі своєю дружиною Наталією. Саме вони, згідно документів, є власниками цієї свердловини. Колись за свій кошт їм вдалось її відновити та оформити всі необхідні документи. Усі папери оформлені на ім’я дружини пана Василя – Наталії Габор.
Та налагоджувати бізнес, у свій час, вирішили разом з сусідами по ділянці. Три Василі влаштували тут лікувальні ванни. До чого це може призвести – Василь Габор навіть не здогадувався. Доступу до свердловини власники сьогодні не мають. Хоча мають судові рішення, ухвалені на їх користь. Згідно останнього, в суді вдалося довести право власності на цю свердловину. Та те, що для суду доказ для співвласника Василя Рака – ні, чоловік переконаний документи в подружжя були підроблені і працювали вони незаконно. Тож наразі оформив документи на себе. Чому, вирішивши працювати по закону, чоловік забрав усе майно собі, а наживали вони його разом – Наталія Габор не розуміє. Переконана: саме він наразі працює з підробленими документами. До того й нівечить їх майно.Третій співвласник колись процвітаючого бізнесу також сьогодні залишився ні з чим. А це приватна власність Василя Рака. Сьогодні тут, з його слів, ресторан та спа-салон. А от з інших джерел нам стало відомо, що там знаходяться ванни з тою ж лікувальною водою. Вони тут користуються неабиякою популярністю серед місцевих та туристів. Питання тільки в тому, звідки в чоловіка ця лікувальна вода? Адже, з його слів, свердловиною він не користується. На компроміс чоловік також не йде, а от родина Габор вкотре, через суд, добивається справедливості, та можливості повернути собі справу всього свого життя.

Коментарі (3)
Іван
4/1/2019 12:56:09 PM  |  IP: 194.39.227.***
Свердловину прихватизували незаконно колишній бухгалтер радгоспу та колишній голоова села п. Рак,а в даний час іще качають своі права.Думаю у місцевоі прокуратури є достатнь матеріалів для встановлення справедливості.
Юрко
3/31/2019 9:44:38 PM  |  IP: 195.66.156.***
В свій час ці шановні панове роздеребанили цілий функціональний санаторій в с. Теребля. Всіх посадити в тюрьму а державне джерело законсервувати і нехай державне стане для людей а не набивати кишені ця мафій-банда. Позор всім керівникам що таке свинство твориться під іхнім носом. Ганьба вам і вашим дітям.Сволочі
Іван
3/30/2019 5:48:31 PM  |  IP: 194.39.227.***
Свердловина у свій час зроблена за державні кошти,була на балансі держави,була законсервована.Цікво по яких документах і правилах приватизована і стала власністю.Відколи надра землі стали власністю.Правоохоронні органи повинні це зясувати.Відколи державні слуги \ суддя\ кришує такі речі ? Це справа дя місцевоі прокуратури,особисо п Шведа.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi