Надіслати
НОВИНУ
 
3/11/2019    П:137 К:0
У Тячеві відкрили відділення «Раннє втручання» при реабілітаційному центрі (ВІДЕО)
У Тячеві на базі реабілітаційного центру «Парасолька» відкрили відділення «Раннє втручання». Мова йде про допомогу тим родинам, де є діти з вже встановленою або підозрою на інвалідність. Лікар-педіатр, логопед, психолог та інші спеціалісти працюватимуть з малечею та їх родинами.
Згідно зі статистикою, сьогодні у Тячеві є близько130 дітей, які могли б стати клієнтами відділення «Раннє втручання». Та дуже важливо не тільки діагностувати проблеми зі здоров’ям в дитини, а й вчасно звернутись по допомогу. Логопед Олександра Дан розповідає, які мовні відхилення мають стати дзвіночком для батьків.

Спеціалісти кажуть, що саме батькам зазвичай найважче прийняти хворобу дитини. Відповідно у відділенні «Раннє втручання» працюватиме і психолог. Робота направлена на можливість жити у нормальному темпі життя, розвивати навички дитини у звичному середовищі, навчати та виховувати своїх дітей разом з іншими дітьми.

Під час офіційного відкриття відділення «Раннє втручання» у Тячеві присутні наголосили на важливості територіальної та економічної доступності . Такі центри мають бути розташовані близько до сімей, які виховують дітей з особливими потребами. Економічна доступність обумовлена тим, що фінансування раннього втручання здійснюватиметься через державні програми або через отримання грантів від донорських організацій. Тож для тих , хто має дитину з інвалідністю або підозрює в неї якісь відхилення – не зволікайте, звертайтесь по допомогу до спеціалістів відділення «Ранього втручання» при реабілітаційному центрі «Парасолька».


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi