Надіслати
НОВИНУ
 
2/11/2019    П:281 К:0
У Карпатах встановлять 300 табличок-вказівників для туристів (ВІДЕО)
Встановити їх планують у рамках співпарці з Пардубіцьким краєм Чеської республіки.
На вказівниках чеського зразка будуть номери телефонів рятувальних служб та інформація про місцезнаходження. Закарпатські ж рятувальники кажуть: завдяки цим табличкам туристам буде простіше знайти шлях, а загублених у горах стане значно менше.

Заблукалим лижникам нерідко доводиться робити собі укриття від вітру у снігу. Щоб не замерзнути, потрібно розпалити багаття, радять рятувальники. Для цього турист обов`язково повинен мати при собі сірники, сухий спирт чи шматок свічки. Знадобляться і кілька гілочок. Їх можна знайти прямо в лісі.

Також кожен турист повинен мати у своєму рюкзаку: карту, компас, смартфон, пауербенк, каремат, запасні шкарпетки, бажано маленьку пилу – не припиняють нагадувати рятувальники. Ці речі допоможуть вижити в горах. А ще нерідко рятують життя будиночки в горах.

Можуть врятувати і вказівники, які інколи, на жаль, хтось нищить. Та вже незабаром у Карпатах плануютьвстановити аж три сотні нових табличок чеського зразка. Зробити це планують завдяки співпарці з Пардубіцьким краєм. На таких вказівниках будуть номери телефонів рятувальних служб та інформація про місцезнаходження.

Перші півтори сотні нових вказівників планують встановити вже цього літа. Розмістять їх в місцях, де туристи губляться найчастіше. До кінця наступного року табличок стане вдвічі більше. Закарпатські ж рятувальники кажуть: завдяки таким вказівникам туристам буде простіше знайти шлях, а загублених в горах стане значно менше.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi