Надіслати
НОВИНУ
 
2/6/2019    П:301 К:1
Закарпатці скаржаться на різке зростання цін на продукти (ВІДЕО)
Ріст цін, кажуть, помітний майже на всі продукти. М’ясо та риба здорожчали трохи менше, як на 1%. На 2 % зросла ціна на масло, молоко та сир. Та найбільше нарікають на овочі, кажуть, ціна вища майже на 5 гривень, ніж минулого місяця.

Про подорожчання цибулі говорять і самі продавці. Та разом з тим кажуть, зросли в ціні й капуста, морква та картопля – її змушені закуповувати аж з Волині. В чому причини росту цін – не знають, та прогнозують зниження вже незабаром.

Подробиці - у сюжеті телеканалу М-Студіо:

Коментарі (1)
Русин
2/6/2019 10:47:20 AM  |  IP: 91.224.178.***
Такого різкого зростання цін, як на продукти харчування, так енергоносії і буквально на все (поки-що повітря), не було за жодного Президента України. Порошенко на народ поклав великий хрен. Він нам обіцяв, що будемо жити по-новому. От ми й зажили так, що ледве зводимо кінці з кінцями. Через бідність українці покидають свою рідну землю. За час його правління населення нашої держави скоротилося на 10 мільйонів чоловік. Думайте мозгами, а не гузицьов, чи потрібен нам в подальшому такий правитель держави, котрий на власному народові тільки збагачується і більш нічого.Його бізнес на цьому й процвітає. Тому він і далі рветься до великого корита, щоб жрати з нього варюхов, а нарід най харчується водою та їсть кофейною ложечкою. Як сказав Гриценко, за його діяння порох заслуговує довічного ув'язнення із конфіскацією, чого він дуже боїться. А це полвинно відбутися.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi