Надіслати
НОВИНУ
 
12/14/2018    П:483 К:2
Відеосюжет про перектиття траси Мукачевго-Рогатин через вбивство підлітком свого товариша у Нижній Апші
Як інформував раніше Tyachiv.com.ua, у Нижній Апші кілька сотень місцевих жителів заблокували автодорогу Мукачево-Рогатин на знак незгоди з рішенням суду про визначення застави для підлітка, який жорстоко вбив свого товариша.
Нагадаємо, Хустський районний суд виніс рішення, яким підозрюваному було продовжено тримання під вартою на 2 місяці – до 16 лютого 2019 року, але водночас передбачено можливість вийти на свободу шляхом сплати застави 160 тисяч гривень.

Перекрили трасу Мукачево-Рогатин жителі Нижньої Апші ще ввечері 12-го грудня. Прямо посеред дороги розвели багаття, підпаливши кілька шин. Причина блокування, кажуть, – рішення Хустського суду, яким юнака, котрий ще навесні вбив свого товариша, відпустили під заставу.

Як відомо, школяр обвинувачується в тому, що 14 березня під час сварки з товаришем наніс йому множинні колото-різані рани, від яких хлопець помер на місці. 12 грудня під час судового засідання прокурори просили продовжити тримання під вартою обвинуваченого на 2 місяці – до 16 лютого 2019 року. Тим часом суд ухвалив ще і альтернативну версію – відпустити обвинуваченого під заставу. Люди з таким рішенням Хустського районного суду не погоджуються.

Кажуть, авто пропускають лише вибірково: швидкі та автівки, де є діти. Усі інші або ж розвертаються, або чекають закінчення акціях протесту.

Тим часом, утворився кількакілометровий затор з обох боків дороги. Хтось з водіїв протестуючих підтримує, інші, нарікають на незручності. Мовляв, люди, які змушені стояти в заторі, не відповідають за дії та рішення інших.


Прокуратура області теж не погоджується з рішенням Хустського районного суду щодо можливості внесення застави для підлітка, який в березні жорстоко вбив товариша. Головний прокурор області Володимир Гаврилюк вважає рішення незаконним та несправедливим. Відтак вже подали апеляцію. Хоч згідно з КПК таке рішення оскарженню не підлягає, у прокуратурі мають надії на лояльний підхід апеляційного суду.


Коментарі (2)
Моніка
12/14/2018 3:31:39 PM  |  IP: 194.39.227.***
Правильно роблять. Страшно, що таков цінов люди добиваються правди. А судів звільнити . Скоти іздіваються над народом.
Василь
12/14/2018 2:23:20 PM  |  IP: 212.32.240.***
Чому не йдуть палити шини під Хуський районний суд, чому не палять шини під хатою судді? А більше наносять проблем місцевим жителям та іншим громадянам, які жодного відношення не мають до рішення суду

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi