Надіслати
НОВИНУ
 
12/11/2018    П:385 К:2
Як місцева влада дбає про добробут краснянців
Рік, що минає, для органу місцевого самоврядування с. Красна не був легкий. Однак, як стверджує сільський голова Марія Носа, попри все, у селі все ж вдалося покращити інфраструктуру та добробут селян.
Дбати про підростаюче покоління – це першочергове завдання сільської влади, тому саме з покращення умов перебування найменших краснянців у дошкільному закладі було проведено першочергові роботи. Так, у Краснянському ДНЗ відремонтовано кількома роками раніше старшу та молодшу групи, а цьогоріч – кухню та коридор, встановлено нову огорожу. Вдалось капітально відремонтувати й приміщення сільської ради.

Про захист населеного пункту від водної стихії також подбали. Впродовж року на трьох найбільш небезпечних аварійних ділянках берегової лінії річки Тересва у межах села розпочато будівництво захисних гідроспоруд. Однак через недофінансування дві з дамб на 90% добудовані, а одна – тільки на 50 %. Варто зазначити, що підрядники будували споруди, поки кошти з держказни не були перераховані, авансом за власні кошти.

Що ж до ліквідації наслідків водної стихії на території Красної, то завдяки зусиллям компанії енергетичних груп «Ренер» було реконструйовано пошкоджений паводком транспортний міст у частині села Красношора. Також ТОВ «Кік» відремонтувало аварійні опори транспортного мосту біля автозаправки, а за підтримки місцевих підприємців та сільської ради на цьому мості відремонтовано проїзну частину. Селяни також власними силами відновили пішохідний навісний місток, а матеріали надало ДП «Мокрянське ЛМГ».Велике сподівання мали краснянці, що у цьому році нарешті центральну вулицю буде капітально відремонтовано. Однак через ряд причин на вулиці було проведено тільки поточні ремонтні роботи. Разом з тим, площадку перед будинком сільської ради за кошти підрядника було заасфальтовано. Відремонтовано у цьому році й пошкоджену повноводним потічком під час паводку комунальну вулицю Шевченка.Роботи з покращення благоустрою території Красної тривають. Днями розпочато реконструкцію вуличного освітлення вулиці Миру. На відстані більше 1 км у центральній частині села буде встановлено нові ліхтарі з ЛЕД-лампами. Профінансовано ці роботи з Фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.Марія Носа сподівається, що розпочаті у цьому році роботи з благоустрою села матимуть продовження й у наступному, 2019 році. Зокрема, нарешті буде капітально відремонтовано головну вулицю. Адже сільська влада не збирається зупинятися на досягнутому й про добробут краснянців дбатиме й надалі.


Tyachiv.com.uaТеги:
Коментарі (2)
М.М.Носа
12/13/2018 10:30:57 PM  |  IP: 195.66.157.***
Дуже багато робила.Для того,щоб прийшли державні кошти в конкретну сільську раду треба докласти багато зусиль.Ви, Михайло, напевно песимістичні,тому що в нас у Красній,реально зроблено дуже багато за 3 роки.Це 3роки моєї роботи в органах місцевого самоврядування.І люди,які реально це розуміють.Звичайно ті,які вміють це оцінити.А що зробили ви,як краснянин,для свого села? Адже,кожна людина повинна починати з себе????
Михайло
12/12/2018 8:34:52 AM  |  IP: 46.211.148.***
Дамбу ремонтували за державні гроші, міст ремонтували за кошти Ренер, ще там КІК, підрядник і Петьовка щось профінансував. А що робила цього року місцева влада?

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi