Надіслати
НОВИНУ
 
12/6/2018    П:104 К:0
Більшість закарпатських пенсіонерів отримають у грудні підвищену пенсію (ВІДЕО)
Мінімальний розмір пенсії з першого грудня зріс і становитиме 1497 гривень. Близько 89% закарпатських пенсіонерів отримають пенсію вже з перерахунком, розповіла начальник Головного управління Пенсійного фонду в Закарпатській області Анастасія Пентек.
Більш суттєве підняття відчули пенсіонери, розмір пенсій яких складав менший розмір. Переважно це люди, які отримують виплату з неповним стажем. Зросли пенсії і колишнім працівникам силових структур. Відчули збільшення і ті пенсіонери, які мають доплати: інваліди війни, учасники АТО, донори, жителі з особливими заслугами. Підняли і максимальний розмір пенсій. Сьогодні він становить 14 970 грн. Однак таких пенсіонерів на Закарпатті мало.

Черговий етап підняття, зокрема, військових чекає з 1-го січня. Виплачуватимуться 75% суми підвищення пенсій. Осучаснення пенсій відбудеться з 1 березня 19 року. За попередніми розрахунками, коефіцієнт підвищення становитиме в середньому 17% від суми, яку людина отримувала на момент перерахунку. В загальному на підняття мінімальних пенсій в області витратили близько 9 млн. гривень.


Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi