Надіслати
НОВИНУ
 
12/5/2018    П:205 К:0
Розпочато капремонт спортзали у Дубівському ДНЗ №2 (ФОТО)
Вже невдовзі вихованці Дубівського ДНЗ №2 матимуть сучасний та комфортний спортивний зал для заняття фізичною культурою.
Як розповідає завідувач Любов Цубера, у закладі, де у 9 основних та 2 короткотривалих групах виховується 230 дітлахів, досі не було приміщення для заняття спортом. І доводилося виховні години з фізичної культури вихователям з дітьми проводити у літню пору року на подвір’ї, а зимою – у групах. Однак все зміниться, як тільки у закладі запрацює спортивний зал.

- Заняття з фізичної культури – це невід’ємна  складова повноцінного розвитку дітей, тому так важливо, аби вони проводилися у комфортних умовах з максимальним залученням спортивного інвентарю. А це можливо тільки у спеціально обладнаних спортивних залах, - зазначає Любов Михайлівна.

Приміщення під спортзал у закладі є, однак воно потребує капремонту. Вирішити це питання взялася місцева влада за підтримки народного депутата України Василя Петьовки,  який посприяв у виділенні коштів з Фонду регіонального розвитку на капремонт спортивної зали у садочку. Наразі частина коштів вже надійшла. Також проект співфінансуватиметься й з місцевого бюджету.

Тож ремонтні роботи  у Дубівському ДНЗ №2  вже розпочато, зокрема,  замінено старі вікна на нові, енергозберігаючі. Проводить їх фірма «КІК» (директор Денис Каганець).


Tyachiv.com.uaКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi