Надіслати
НОВИНУ
 
11/15/2018    П:1322 К:0
Тячівський райвійськкомат має нового військового комісара (ФОТО)
Сьогодні, 15 листопада, у залі засідань РДА за участі голів Тячівської РДА і районної ради – Василя Дем’янчука та Івана Фабриція, а також представників правоохоронних органів, установ та підрозділів РДА відбулося представлення нового військового комісара Тячівського райвійськкомату.
Ним став майор Юрій Петрович Клюшник, який раніше займав посаду заступника військового комісара. Про новопризначення повідомив військовий комісар Закарпатського ОВК Богдан Череміський. Він також зазначив, що колишнього військового комісара Тячівського райвійськкомату підполковника Ігоря Тищука призначено військовим комісаром Ужгородського ОМВК.

Під час  зібрання  військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату, полковником Богдан Череміський, голова РДА Василь Дем’янчук та голова районної ради Іван Фабрицій привітали нового військового комісара Юрія Клюшника та  подякували за роботу колишньому військовому комісару Ігорю Тищуку. Також обом військовим побажали успіхів на нових посадах. Натомість Ігор Тищук подякував керівництву установ та організацій  району та міста за співпрацю.Tyachiv.com.ua


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi