Надіслати
НОВИНУ
 
11/3/2018    П:1422 К:48
Цьогоріч у Руському Полі Тячівської ОТГ ремонтували основні вулиці та освітні заклади (ФОТО)
Руське Поле – одне з сіл, яке у 2015 році стало частиною Тячівської ОТГ. Чи багато вдалося зробити цьогоріч у населеному пункті – днями трапилася нагода дізнатись про це на місці. Поїздка заздалегідь не планувалася та ще й припала на вихідний або скорочений робочий день 1 листопада, а отже до візиту преси ніхто спеціально не готувався.
Очевидні зміни починаються з капітально відремонтованої рівної асфальтівки, що веде від траси до населеного пункту. А ще донедавна тут була яма на ямі. Про інші новації у селі розповідає активіст сільського комітету Руського Поля Віталій Приставський.

«Цього року відремонтували найдовшу вулицю Руського Поля – Карпатську, довжиною понад 3 км. Це важлива дорога, якою користується все село, бо вона веде до церкви і цвинтаря. До ремонту вона місцями була вкрита непроїзними вибоїнами. Зараз дорогу розширили, збудували на ній міст через річку Дербачку, а колись тут були лише бетонні плити», – показує руськополівець.

На початкову школу чекає оновлений корпусТа чиненайбільше переваги децентралізації відчули в руськополівських освітніх закладах. Зокрема, у школі, де навчаються 743 учні.

Директор Руськополівської ЗОШ І-ІІІ ст. Марина Подвич проводить до корпусу початкових класів, де підходять до завершення ремонтні роботи.

Стара двоповерхова будівля давно потребувала реконструкції. А два приміщення з аварійним перекриттям взагалі не використовувались більше десяти років. Зараз же корпус повністю оновили, починаючи з заміни даху, вікон, дверей, і завершуючи новими перилами для сходів. Класні приміщення відремонтували, замінили електропроводку, освітлення, сантехніку, обладнали внутрішні вбиральні. Завезли нові парти та меблі для першокласників, які навчаються за програмою «Нової української школи». Для першачків отримали також мультимедійне обладнання та дидактичний матеріал.

Наступного тижня роботи планують завершити, і до модернізованого корпусу «переселять» шість початкових класів.  За даними порталу публічних закупівель «Прозорро», вартість ремонтних робіт склала понад 1,3 млн. грн.

Крім цього, у головному корпусі школи відремонтували сцену в актовому залі та зробили поточний ремонт. А минулоріч здали в експлуатацію спортивний майданчик зі штучним покриттям, де тренується спортивна гордість села – юні футболісти.

«Такого фінансування, як за ці два роки, у нас ніколи не було, – каже директор школи. – Проводяться великі роботи, на які у села коштів би просто не було. Тому дуже позитивно оцінюємо співпрацю з міською радою. Задоволені всі: і учителі, і батьки. І з зарплатами проблем немає, навіть до Дня учителя отримали премію, а на наступний рік заплановане утеплення школи».

Минулого року заасфальтували дорогу до навчального закладу. І зараз за сприяння міської ради автобус безкоштовно підвозить на навчання та додому дітей з віддалених околиць села.

У дитсадках – комфорт і затишокПро цьогорічні оновлення у Руськополівському ЗДО №2 розповідає методист Світлана Мірявець:

«Цього року на будівлі дитсадка замінили дах, огорожу, зрізали аварійні тополі, встановили водостоки, козирки над входами до груп. Також закупили нові плити на кухню. Бо у нас були ще радянські, «допотопні».

«Зараз готувати їжу для малечі – одне задоволення», – каже кухар дитсадка. 

Два роки тому у закладі зробили капітальний ремонт, потім завезли нові меблі, м’який інвентар, постільну білизну… В таких умовах і працюється з більшим задоволенням, – розповідають вихователі.

Нового вигляду вже невдовзі набуде і Руськополівський ЗДО №1. Зараз у дитсадку триває теплосанація та оновлення фасаду. Тут теж у кожній групі – телевізор, нові сучасні меблі. Тепло і затишно. Працівники з великим стажем роботи кажуть: і не сподівалися, що колись у дитсадку буде така краса.

А днями вдалося зробити ще одну справу для юного покоління руськополівців – пустуюче приміщення на першому поверсі будівлі амбулаторії переобладнали під зал для тренувань вихованців відділення греко-римської боротьби Тячівської ДЮСШ – і теж за сприяння міської ради.

Ремонт зробили і в адмінприміщенні колишньої сільської ради. Зараз, як свідчить табличка на вході, тут розташовується сільський комітет села Руське Поле. Окрім кабінету старости, тут приймають спеціалісти апарату виконкому міської ради, так що за довідками до Тячева їздити не доводиться, всі послуги можна отримати на місці.

Також тут є відділ відеоспостереження, куди сходиться інформація з 12 камер відеонагляду, встановлених у селі. Система відеоспостереження вже показала свою ефективність, але спеціалісти кажуть: щоб охопити всі вулиці села, потрібно ще принаймні 7. Тож сподіваються на допомогу влади у вирішенні цього питання.

До речі, всі руськополівські вулиці освітлюються енергоощадними LED-світильниками.

Руськополівці задоволені і будують плани на наступний рік. Кажуть: без об’єднання село би животіло і своїми силами на такі зміни не спромоглося б.Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Коментарі (48)
тарас попович
11/8/2018 8:01:08 PM  |  IP: 195.66.157.***
Ясно ...
Читач
11/8/2018 3:37:36 PM  |  IP: 95.133.238.***
Ти знаєш лишень херню писати, голосують не шутер ,а за розум. Ти свій пропив, ніщо жалітися
тарас попович
11/8/2018 10:06:36 AM  |  IP: 195.66.157.***
Туй писали за вибори. Ко за мене буде голосувати ? У мене пенсія 1435 грн. Її не хватит даже на машину шутру (1800 грн.) щоб завезти в болото яке коло садика і школи. А там треба не одну машину. Поміняти оболок на школі тоже ни дешево, а щоб освітити улицю три годи треба складовати. Ни знаю і табличку ділення аби красти і ділитися з тими у кого в руках бюджет. І красти ни знаю. Тай ни хочу знати.
Читач
11/7/2018 9:16:41 PM  |  IP: 95.133.238.***
А хто збирається бути твоїм цімбором, уроде?
тарас попович
11/7/2018 7:23:01 PM  |  IP: 195.66.157.***
Гроші були, на капітальний ремонт центральної дороги. Мені їх вдалося вибити через депутатів Верховної ради. Сума 525 тис.грн. Того було достатньо щоб вкрити дорогу (3км) восьми сантиметровим шаром асвальту. Тоді 100 м капітального ремонту дороги коштувало 11 тис.грн. Був 2006 рік.Зима. А в квітні були вибори. Злодійська банда посадила в крісло голови Мірявця. До того він працював в податковій поліції і проявив себе як свуй чоловік. До того продавав із пуд прилавка біціґлі і ін. дефіцитний товар. З податкової тоді прийшов і Ковач і І,Бобрушко - одна кантора.
Що зробив Мірявець з грошима з державного бюджету, які при мені були виділені на капітальний ремонт. Він їх використав за нецільовим призначенням. Зробив ямочний ремонт аж до свого дому. Половину грошей пани поділили між собою. Вкрали. На другий рік уже треба було дорогу ремонтувати.
З 2001 по 2006 р.р. кожний рік робився ямочний ремонт. Мізерний бюджет (10 000) на дорогу не дозволяв робити більше.
Дале при підтримці нового голови села почався дерибан землі. За взятку в 5 тис. зелених роздавали по 2 га землі. Не дивилися чи там людське пасовище, чи земля совхоза, яка мала йти людям в паї. Паювати землі так і не почали. Бо її розікрали і прихватизували. Дале імилися до дерев. Зрубали тополі коло школи, знищили черешневу алею, гордість села, вирубали дубову хащу,якою тоже село гордилоя, лишилася ще Капуна. Злодія ви вибрали управляти селом, який позбиткувався з села по повній програмі. І збиткуєся дале. Уже і село не село, а причіпок до Тячова. А тобі всьо похер най крадут кулько ім влізе, лиш і тубі щусь най вержут. Таких у селі много. Я іне хочу аби такі у...ки були моїми цімборами.
тарас попович
11/7/2018 6:56:22 PM  |  IP: 195.66.157.***
Виблюйся ліпше. Хотя твоя писанина і настояща блювота. Вибачаюся перед нормальними людьми.
Житель Карпатської
11/7/2018 4:39:25 PM  |  IP: 195.66.157.***
Но то ти вже не звізди, що посали. Були вибори, ти тоже участвував но пройграв. Признайся чесно чиляди, що не вибралитя, бо пивісь, і нич не робивісь законний ти. Блять аж противно вспоминати за тебе, на боювання тягне. А ще вижу маєш наглості, виправдовуватися. Сиди тихо і не рипайся. З яким лицьом твої діти будут іти в садик і проситися щоби твої внуки у садик взяли на пласмасові столи, пітьовкову ріпу і макарони.
тарас попович
11/7/2018 12:52:53 PM  |  IP: 195.66.157.***
Гроші були, на капітальний ремонт центральної дороги. Мені їх вдалося вибити через депутатів Верховної ради. Сума 525 тис.грн. Того було достатньо щоб вкрити дорогу (3км) восьми сантиметровим шаром асвальту. Тоді 100 м капітального ремонту дороги коштувало 11 тис.грн. Був 2006 рік.Зима. А в квітні були вибори. Злодійська банда посадила в крісло голови Мірявця. До того він працював в податковій поліції і проявив себе як свуй чоловік. До того продавав із пуд прилавка біціґлі і ін. дефіцитний товар. З податкової тоді прийшов і Ковач і І,Бобрушко - одна кантора.
Що зробив Мірявець з грошима з державного бюджету, які при мені були виділені на капітальний ремонт. Він їх використав за нецільовим призначенням. Зробив ямочний ремонт аж до свого дому. Половину грошей пани поділили між собою. Вкрали. На другий рік уже треба було дорогу ремонтувати.
З 2001 по 2006 р.р. кожний рік робився ямочний ремонт. Мізерний бюджет (10 000) на дорогу не дозволяв робити більше. Така історія.
Руське Поле
11/7/2018 10:59:37 AM  |  IP: 195.66.157.***
Пак аж такиїсь розумний, та колись був головов щось ти дорогу ніяку не построїв, з хоть якого бюджету. Мені один хер з якого бюджету гроші, мені лиш би строїли. А сісі строят, і як кажут ще будут строїти, лиш по черзі по всіх селах громали. Хочу тя послухати, чого ти не строїв. Зараз будеш брихати, що не давали гроші, не було гроший обманювали тебе.
тарас попович
11/7/2018 8:45:06 AM  |  IP: 195.66.157.***
По закону на дороги державного значення виділяються кошти з державного бюджету. а місцевий бюджет фінансує комунальні дороги. Якщо на дорогу державного значення виділяються кошти з місцевого бюджету то це не цільове використання коштів, яке є грубим порушенням закону.
Якщо би на ремонт вул. Головної були виділені кошти з державного бюджету, а гроші місцеві направлені на інші вулиці і замість вул. Карпатської відремонтовано десять інших, пів села було би вже заасвальтовано. Так було би і по закону і по людськи. А що маємо ? Маємо дорогу для старости і порушення Присяги службовцями. В якій вони клялилися дотримуватися вимог Законів України.


<<Попередня
1
2
3
4
5
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi