Надіслати
НОВИНУ
 
10/31/2018    П:944 К:8
Закарпатським журналістам розповіли про підсумки соціально-економічного розвитку Тячівської ОТГ за рік (ФОТО)
30 жовтня в рамках прес-туру до Тячівської ОТГ, організованого Закарпатським центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки програми «U-LEAD з Європою», журналісти регіональних та власкори всеукраїнських ЗМІ ознайомилися з підсумками соціально-економічного розвитку громади за рік.
Ще однією темою заходу стало транскордонне співробітництво Тячівської ОТГ, яка працює найефективніше в цьому напрямку з-поміж інших закарпатських ОТГ, підтримуючи дружні зв’язки з 11 містами-побратимами.

Передусім, у Тячівській міській раді відбулася прес-конференція за участі першого заступника Тячівського міського голови Івана Клебана та заступника Тіберія Мийсароша.

Посадовці розповіли про реалізовані у 2018 році інфраструктурні проекти. Серед них – капітальний ремонт вулиць, ремонти та благоустрій територій соціальних об’єктів.

До прикладу, у Руському Полі було заасфальтовано вулицю Головну (близько 4 км), Карпатську (3,5 км). У селі благоустроїли територію біля сільського клубу, дитсадків, школи, адмінприміщення колишньої сільської ради. У дитсадках закінчили внутрішній ремонт, завершується теплосанація Руськополівського ДНЗ №1. Повністю замінено вікна та внутрішні двері у Руськополівській ЗОШ І-ІІІ ст., зроблено ремонт. Замінили аварійний дах на дитсадку №2.

У с.Лази завершили ремонт адмінприміщення колишньої сільради, завершили внутрішній ремонт ДНЗ. У школі завершили заміну вікон та внутрішніх дверей.

У с.Тячівка закінчується виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва комплексу «школа-ДНЗ».
У Тячеві заасфальтували вулиці Закарпатську, Народну, Стефаника, провулок Народний та ряд інших.

Стартував завершальний етап капітального ремонту найбільшої дороги на території ОТГ довжиною 13,5 км  Тячів-Округла, де цьогоріч залишилося заасфальтувати 2,5 км. Та перед цим тут вирішили проблему відведення води від дороги – встановили трубчасті переходи.

Наразі на ділянку дороги завезено щебінь, невдовзі розпочнеться асфальтування. Як запевнив перший заступник міського голови Іван Клебан, упродовж 8-10 днів ремонт дороги буде закінчено. Таким чином, вже цього року дорогу, яка не ремонтувалася сорок років, здадуть в експлуатацію, і щоб доїхати з Округлої до Тячева, знадобиться не більше  15-20 хвилин.

Також цьогоріч провели теплосанацію із заміною системи опалення Тячівської ЗОШ №2 та закладу дошкільної освіти №1. Завершили утеплення та благоустрій прилеглої території ЗОШ №1 ім.В.Гренджі-Донського.

По вулиці Незалежності облаштували стоянку для транспорту на 60 місць.

Після прес-конференції журналісти мали нагоду відвідати оновлені Тячівську ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та ЗДО №1, поспілкуватися з керівниками закладів, а також у Лазах, де розпочався ремонт дороги Тячів-Округла. Про хід робіт мас-медійникам розповів депутат міської ради, директор Округлянської ЗОШ І-ІІ ст. Віталій Джурджа.

Про іншу тему прес-туру – транскордонне співробітництво Тячівської ОТГ – у найближчих публікаціях.Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
 

Коментарі (8)
Васильчак
11/4/2018 3:11:22 PM  |  IP: 194.39.227.***
Є категорія людей котрі за своє життя і бударь не побудували проте люблять давати коментарі і повчати інших.
Бугалтер
11/3/2018 8:19:04 PM  |  IP: 195.66.157.***
Тарас, звернися офіційно про кращі грошей з бюджету. Ти ж знаєш , як це зробити. А то пишеш , пишеш і сам не розумієш що.. заходь на офіційний сайт розрахунків ради, там є все до копійки. І тоді давай їх» мочити» .. а так.. ти похожий сам на себе, все не добре. Попроси, щоб ремонт у дворі провели, проінспектуй, щоб не « вкрали»
тарас попович
11/3/2018 7:10:41 PM  |  IP: 195.66.157.***
До прикладу, у Руському Полі ...
...У селі благоустроїли територію біля сільського клубу,...
Повна брехня. Ясно, що під благоустрій були виділені кошти з бюджету. Якщо біля сільського клубу нічого не зроблено, то куди ділися гроші? Їх вкрали.
Не треба ходити до Церкви, щоб знати, що красти і брехати це великий гріх.
У Біблії вказано, що ми не маємо мовчати, коли твориться безчинство.

Руське Поле до попа
11/3/2018 6:37:37 PM  |  IP: 195.66.157.***
Я думав шановний, Ви мене мало просвітете, про тих людей яких громада вибрала керівниками, а ті замісць того, щоб служити народу, його обрадають. А стосовно того, чи ходити в церкву а бо читати Святе писання, то кожного особиста справа. Вкрасти або обманути то май легко, багато'розуму не треба.
ПУП Руському Полю
11/3/2018 12:28:56 PM  |  IP: 195.66.156.***
Ви би брате до церкви пушли , а вать дома Біблію би почали читати .І мудріші б стали .
Руське Поле до попа
11/1/2018 7:44:47 PM  |  IP: 195.66.157.***
А ну, просвіти нас , що сказано в Святому писані про тих які обкрадают свій народ і яка їм участь уготована
тарас попович
11/1/2018 12:36:42 PM  |  IP: 77.111.247.***
А кажуть, що в нас нема цензури, є свобода слова і ми живемо в правовій державі. Чому видалили коментар від автора Руське Поле ? Там була викрита відверта брехня чиновників від влади, яку тепер журналісти роповсюдять по всій Україні.


ПУП
11/1/2018 7:53:30 AM  |  IP: 195.66.156.***
Біля потоку мусор та нехарь МАЙЖЕ Тячівці , тай Буштинці наносили. 1. Не судите, да не судимы будете,
2. ибо каким судом судите, таким будете судимы; и какою мерою мерите, такою и вам будут мерить.
(Св. Евангелие от Матфея 7:1,2)

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi