Надіслати
НОВИНУ
 
10/12/2018    П:1264 К:0
На дорогах Тячівщини тривають ремонтні роботи (ФОТО)
Так, зокрема, станом на 11 жовтня ремонт доріг триває у с. Криве та Терново (до присілка Петрушів).
Як розповів Кривський сільський голова Василь Кучерявий, наданий час дорожниками стелено новий асфальт на центральній дорозі в тих ділянках, які залишились непокритими під час проведення капітального ремонту 2 роки тому. А це 280 і 120 метрів біля сільської ради і школи, у рамках виконання проекту «Тересва-Нересниця». Таким чином, центральна дорога с. Криве повністю встелена суцільним асфальтобетонним покриттям.

Посиленими темпами триває капітальний ремонт дороги «Терново–Петрушів», де підрядчик встиляє новий асфальт до гірського присілку Петрушів, в якому проживає більше 2000 населення.

Зі слів сільського голови с. Терново Василя Кустрьо, дорога тут була лише гравійна, що ускладнювало рух і спричиняло незручності місцевим мешканцям. Особливо важко було взимку, коли намерзали кучугури снігу та в дощову погоду, як вона перетворювалась на болото.

Наразі підрядник вкрив новим асфальтом більшу частину шляху, загальна протяжність якого становить майже 2 кілометри. Ускладнюють роботу високі підйоми, які дорожникам доводиться долати не легко. Кошти на ремонти даної дороги виділено з державної субвенції, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi