Надіслати
НОВИНУ
 
10/12/2018    П:169 К:0
Дубівські школярі відзначили день пам'яті Дмитра Подольського (ФОТО)
11 жовтня у Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. відзначили день пам'яті Д.Д.Подольського.
Найперше, класні керівники та класоводи провели з учнями виховні тематичні бесіди для того, щоб нинішнє покоління знало і пам'ятало про видатного дубівчанина,  талановитого  керівника,  вмілого організатора,  громадського активіста,  котрий так багато зробив добрих справ задля процвітання рідного селища.

Основним дійством був виховний захід «Пам'яті Д.Д.Подольському присвячується», який організувала педагог-організатор школи О.В.Фера.

Розпочав захід директор школи Й.А.Гарга,  який   відмітив   основні заслуги Дмитра Дмитровича  для  розвитку інфраструктури   селища та поділився своїми спогадами про нього.

Далі слово мала авторка книги «Мараморош. Історія Дубового», вчитель школи А.В.Носа. Анна Василівна розповіла присутнім про життя та трудову діяльність Д.Подольського,  наголосивши  про його вагомий внесок  в розбудову  Дубового , будучи керівником потужного промислового підприємства – ЗМЗ (ЗВВО).

Далі учні та вчителі із великим захопленням переглядали фільм-спогад «Людина», присвячений пам'яті Д.Д.Подольського, який був відзнятий 2 роки назад  режисером та відеоператором  І.В.Носою. Фільм побудований на спогадах товаришів видатного дубівчанина – головного лікаря М.В.Бігунця, колишнього голови колгоспу М.І.Бігунця та його дружини Ганни Василівни, колишнього директора Краснянської школи  І.Носи та о.Іоонна Барни. Їх розповіді доповнювали вмонтовані фотографії  із життя дубівчан у часи будівництва та процвітання ДП «ЗВВО».

Відтак організатор дійства подякувала всім присутнім за участь.

Оксана Фера, вчитель Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi