Надіслати
НОВИНУ
 
10/11/2018    П:244 К:0
Дубівчани мітингом вшанували пам'ять про Дмитра Подольського (ФОТО)
Сьогодні, 11 жовтня, у парку смт Дубове відбувся мітинг-реквієм до 13-ї річниці смерті видатногодубівчанина, першого директора ДП «ЗВВО» Дмитра Подольського.
Аби віддати шану Дмитру Дмитровичу та згадати про добрі справи, які він робив задля процвітання населеного пункту, на торжество завітали рідні, колеги, друзі, священнослужителі, колективи установ та організацій селища. Також у знак поваги вони положили  букети квітів до пам’ятника Дмитру Подольському, який напередодні сюди перенесли з території заводу.

Відкриваючи мітинг, селищний голова Василь Носа наголосив, що Дмитро Подольський зробив великий та неоціненний вклад у розбудову Дубового і це мають пам’ятати як нинішнє, так й майбутнє покоління дубівчан. Також Василь Михайлович  відмітив, що задля увіковічення імені Дмитра Дмитровича нещодавно було перенесено пам'ятник Д. Д. Подольському з території заводу до більш багатолюдного та почесного місця - місцевого парку. Тож запросив місцевих священнослужителів  для освячення монумента.

Священики – благочиннийпротоієрейІоаннБарна, прот. ВолодимирБарна та прот. ГеоргійДудаш провели освяченняпам’ятника, а такожвідспівалипанахиду за упокійДмитраПодольського.

Після молебні до громади звернувся благочинний протоієрей Іоан Барна з закликом не забувати про все добро, яке зробив Дмитро Дмитрович для рідного селища, та спонукав односельчан у своїх молитвах просити у Бога вічного спокою для душі померлого.

Про великий вклад у розбудову Дубового, який зробив Дмитро Дмитрович, розказав присутнім друг покійного, головний лікар Дубівської РЛ №2 Микола Бігунець. Він розповів про життєвий та трудовий шлях Дмитра Дмитровича, який був великим патріотом рідного села й прагнув його процвітання. Також Микола Васильович відмітив, що до початку функціонування у Дубовому машинобудівного заводу населення жило скромно й бідно, а після його відкриття у 70-х роках минулого століття почалися вагомі зміни на краще у інфраструктурі  та підвищилися соціальні стандарти селян. І всі ці зміни впроваджував ніхто інший як перший директор ДП «ЗВВО» Дмитро Подольський.

Згадали про прекрасні роки співпраці та дружби з Дмитром Дмитровичем й колишні колеги – Іван Дзябко та Юрій Цап. Зокрема, у своєму виступі Юрій Васильович запропонував селищній владі розглянути пропозицію назвати одну з вулиць у селищі іменем Дмитра Подольського.

Наприкінці мітингу виступив селищний голова Василь Носа.  Василь Михайлович підтримав ініціативу Юрія Цапа та обіцяв, що разом з рідними Дмитра Дмитровича визначаться, яка саме вулиця носитиме ім’я видатного дубівчанина, і після цього офіційно перейменують вулицю. Також він наголосив: щорічно 11 жовтня у навчальних закладах селища педагоги з школярами будуть проводити навчально-виховні години з нагоди дня пам’ятіДмитра Подольського. Відтак, подякував всім присутнім за участь у меморіальному заході.

Tyachiv.com.ua
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi