Надіслати
НОВИНУ
 
10/8/2018    П:389 К:0
Дубівська ДШМ відсвяткувала Дні вчителя та музики (ФОТО)
В будинку культури смт Дубове відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня вчителя, Міжнародного дня музики, а також «Посвячення у першокласники». Це вже традиційний захід для Дубівської ДШМ.
Відбулося це свято не лише для першокласників, а й для їхніх батьків, друзів і близьких. На святі були представлені найкращі інструментальні, вокальні, хореографічні номери у виконанні учнів, які вже мають неабиякі досягнення. Урочистий та піднесений настрій у залі постійно підтримували ведучі концерту Ю. Носа та Д. Арович. Святкове посвячення першачків пройшло весело та радісно. Учні-початківці взяли участь в іграх, під час яких змогли виявити свої музичні , художні здібності та набуті знання з музичної грамоти, заодно подарувавши гарний настрій усім присутнім. В нагороду отримували солодкі подарунки. Така подія надовго залишається в пам’яті наших юних вихованців. Викладачі та учні художнього відділу організували до свята першокласника малюнок на асфальті, присвячений Дню музики, Дню вчителя та майстер-клас для охочих.

Музика стала для нас професією і цей глибинний багатогранний світ ми відкриваємо нашим учням. Нам дуже приємно, що ми маємо свою особливу публіку, яка з бажанням відвідує наші концертні заходи, цінує живе звучання музики та відчуває потребу в естетичному задоволенні.
Адміністрація Дубівської ДШМ

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi