Надіслати
НОВИНУ

9/28/2018    П:732 К:0
У Тячеві пройшов тенісний турнір, у якому взяли участь 80 учасників з усієї країни (ФОТО)
Національний турнір Федерації тенісу України, вже третій в цьому році, відбувся з 24 по 27 вересня на тенісних кортах Тячівської ДЮСШ. В цей раз він проходив в рамках святкування Дня народження нашого чудового містечка, і тому носив назву «День міста Тячів».
Майже 80 учасників зі Львова, Одеси, Івано-Франківська, Хмельницького, Кривого Рогу, Коломиї, Стрия, Трускавця, Ужгорода, Сваляви, Берегова, Виноградова, Хуста та Тячева виборювали першість серед юнаків і дівчат у вікових категоріях до 10, 12 і 14 років у одиночному і парному розрядах.

Ні дощ в перший день змагань, ні примхи вересневої погоди не змогли зіпсувати свято тенісу і  вплинути  на якість поєдинків.
Цікаві, безкомпромісні і захоплюючі фінальні зустрічі, які визначили переможців і призерів нашого турніру,  до останнього очка тримали в напрузі учасників, тренерів, батьків та вболівальників.

Вдало виступили тячівці, на рахунку яких 3 перших та 3 других місць.

Переможцями турніру стали:  Ігор Шишмарьов (одиночний і парний розряди) і  Дарина Глібчук (парний розряд).

Срібні нагороди вибороли:  Дарина Глібчук (одиночний розряд), Марія Тиводар і Марія Шишмарьова (парний розряд).
Хорошу якість гри та зрослу майстерність продемонстрували наші учні Валерія Гегедиш, Яна Дербак, Артур Гепп, Давид Красновський та інші,  яким не вистачило трішки везіння для того, щоб завоювати призове місце…

Не залишилися без нагород і Вероніка Ключ зі Львова, Яна Данилишин з Коломиї, Ярослав Ігошин з Кривого Рогу, Аліса Билінська з Одеси та багато інших…

Щира подяка від організаторів головному судді В.В. Деяку з Хуста за чітке проведення змагань.

Окрема подяка Тячівській міській Раді (І.І. Ковач, Т.С.Мийсарош) за допомогу в проведенні турніру і пам’ятні призи з символікою міста, а також директору Тячівської ДЮСШ В.І. Варзі.

Старший тренер відділення тенісу Тячівської ДЮСШ Павлишинець В.Ю.