Надіслати
НОВИНУ
 
9/14/2018    П:427 К:0
Закарпатець Ілля Бровді відзначив свій 100-й День народження (ФОТО, ВІДЕО)
Закарпаття багате на довгожителів. Сто років сьогодні відзначив Ілля Бровді з селища Кольчино, що на Мукачівщині.
Народився 13 вересня 1918 року. Чоловік каже,що застав часи Австро-Угорщини, проте нічого з того періоду не пам’ятає. А от Чехо-Словаччину, період Другої світової та Радянський час чоловік пам’ятає чудово.

Найкраще, з його слів, жилося за Чехо-Словаччини. А потім знову прийшли угорці. У той час двічі отримував повістку до війська, раз у 38 –му, а потім у 44 - му. За кілька днів до перемоги навіть потрапив у полон. Проте невдовзі був звільнений.

За радянського часу працював на залізниці, а ще – багато  малював. Ювіляр розповідає:  ніколи не вчився в спеціалізованих художніх навчальних закладах, проте природній хист і любов до пензля у його роботах відчуваються по-сьогодні.

Нині пан Ілля вже не малює. Ділиться: погано бачить. На святі ж про велике художнє минуле довгожителя свідчили картини, які оточували ювіляра, а також тематична випічка, яку спеціально для нього зробили родичі, друзі та знайомі , які цього дня завітали до Кольчина, щоб привітати іменинника. Зібралося їх чимало.  Серед присутніх –  художники, громадські діячі,  представники влади, а також чимало родичів з-за кордону.

Привітали іменинника і від імені народного депутата України Василя Петьовки   -  ювіляр отримав цінний подарунок та побажання щасливих років.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi