Надіслати
НОВИНУ
 
8/6/2018    П:741 К:0
Готуємось до школи. Акція для майбутніх першокласників завершилася у Тячівському та Рахівському районах
Вже восьмий рік поспіль, традиційно напередодні Дня знань, першокласники Тячівського та Рахівського району отримують подарунки: шкільні ранці, укомплектовані всім необхідним для навчання приладдям. Акція проходить за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.
Помічники народного депутата, громадські активісти, представники органів місцевого самоврядування, завітали до шкіл Тячівщини та Рахівщини, аби вручити набори зі шкільним приладдям.

Майбутні школярі та їх батьки радощів не приховують. Діляться: ранці зручні, тому що вони ортопедичні, і сприятимуть формуванню правильної постави. Дітлахів тішить, що на них зображені улюблені герої із мультфільмів. Таке ж яскраве та якісне й інше шкільне приладдя, яке отримали діти, а це - папка  із зошитами, пенал, кольоровий папір та картон,  олівці, пластилін та інші, потрібні для навчання  речі.

Батьки майбутніх учнів кажуть: така допомога - дуже потрібна, адже зібрати дитину  у перший клас в наш час зовсім не легко.

Благодійна акція, ініційована народним депутатом України Василем Петьовкою у Тячівському та Рахівському районах, проходить вже 8 рік поспіль.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi